Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Bleki je moj ..prijatelj...obozavam ga ...o njemu mislim sve najbolje...:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da je pravi smeker..slusa super muziku :dance2: obozava mancester..:D i ne zna da sam plava...;)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Svidja mi se kakvo misljenje ima uopsteno o zivotu. Mada osecam da je veoma duhovita osoba, samo steta sto je dosta zatvoren (ko mu prica :lol:). Mislim da je dosta drugaciji u konverzaciji 1 na 1.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kuma!:yea: Svidja mi se kako razmišlja... Ima dobar ukus! yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Vuk...heh je dan od onih koji me uvjek nasmiju...ima jedan od najboljih nickova na forumu sto moram da pomenem(znam,znam to nije tema)
Ne znam sta mu je u zadnje vrijeme samo se blesavi,ja kad sam dosla tek to je bio jedan ozbiljan covjek s kojim nisi mogao pricati:D(a kao ja bolja:blum3:)
Ima neki opiceni smisao za humor (ja u pocetku ga nisam bas shvatala-valjda zbog ove moje promaje)
Ali sad se cjepam od smjeha...malo me objeli s klipovima ali utrefi brate svaka ti cast Vuce...:yea:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Vuk...heh je dan od onih koji me uvjek nasmiju...ima jedan od najboljih nickova na forumu sto moram da pomenem(znam,znam to nije tema)
Ne znam sta mu je u zadnje vrijeme samo se blesavi,ja kad sam dosla tek to je bio jedan ozbiljan covjek s kojim nisi mogao pricati:D(a kao ja bolja:blum3:)
Ima neki opiceni smisao za humor (ja u pocetku ga nisam bas shvatala-valjda zbog ove moje promaje)
Ali sad se cjepam od smjeha...malo me objeli s klipovima ali utrefi brate svaka ti cast Vuce...:yea:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top