Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
@Tomisa

Još dovoljno dobro ne poznajem osobu da bih nešto i mogao da napišem.
Onako odokativno, mogao bih da naslutim da čuva mačku. Dakle, voli životinje.
Voli da piše kratko i jasno, ima dosta postova za veoma kratko vreme, dakle, može biti da se radi o penzionisanom licu...

I ko će to znati bolje od njega? :D

A sad ovi što su me pretekli....

erika7 = nežni neki stvor

black wizard = mogao je sebi da dadne i WHite wizard al' nije hteo, nema veze, oprašta mu se samo zbog vrste muzike koju dopunjuje u slobodno vreme ili kad već.
Reklo bi se da čovek dosta emotivan, ali da to lepo kanališe, te da se ne sekira puno oko svakojakih zavrzlama koje mu se i nameću i šta sve ne... :p
Ako neko voli ovaj forum, onda je to Black Wizard.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne poznajem ga dovoljno da bih imala neko formirano misljenje o njemu...:dntknw: Znam samo da ne voli debeljuce...:D i cesto guta slova kad kuca postove...:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Ceca69 je osoba rođena šezdeset devete.. i neće da koristi kukice i kvakice dok piše. I voli da pržucka ljude. Recimo, ja baš retko kad gutam slova... :p (osim ako nešto ne prepisujem, a to je retko)
Osim toga, ceca69 deluje kao staložena i kao osoba koja čvrsto stoji na zemlji. Mislim da je deca gotive. Radi u državnoj firmi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Crnka, tamno crveni ruž, vatrena, pršti energijom.
Ovo se odnosi na Cecu 69, a ne na Overlorda, koji mi se ubacio u žicu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
@Tomisa

Još dovoljno dobro ne poznajem osobu da bih nešto i mogao da napišem.
Onako odokativno, mogao bih da naslutim da čuva mačku. Dakle, voli životinje.
Voli da piše kratko i jasno, ima dosta postova za veoma kratko vreme, dakle, može biti da se radi o penzionisanom licu...

Pogodio si me " Do jaja "......desava se.....yes3
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ljubitelj mačaka, stoji čvrsto na zemlji ( sa sve 4 noge)

Koristim ovu opciju..... jer uvek moze da se desi da se neko upise ispred mene ....i da moj komentar ode njemu, a nije mu namenjen.....yes3.
Elem ....posto sam se osigurao od uletaca....

Ljupka & nezna... odmerena & nacitana ( koristi reci, a ne fraze )....verovatno nije lepa kao na " Avataru "...ali se tako oseca....i kroz svoje napisane reci ...to i zraci....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Tomisa...odmeren...zatvoren...ali iskren i posten..pravi prijatelj...uvek ima po nesto pametno od njega da se nauci...:yea:voli da se mazi ali i da ga maze...:D
 
Natrag
Top