Šta mislite o korisniku iznad?

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ceca legenda moja...o joj kraljica...sad cu se ponovim i kazem svidja mi se njen broj:blush:
Svidja mi se njen smisao za humor i njeno razmisljanje u ozbiljnim temama...Mnogo mi je draga i njezna je gruba u isto vrijeme a ja volem takve ljude koji posjeduju sve...2 u 1 :D
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Moj prvi prijatelj od zenskog sveta na listi .... Kad god je sretnem, pomislim se a gde je ...



E, tu je i ona, uvek na pravom mestu, da kompletira Blackicu .... Obozavam je. Veoma mi je draga i s njom se uvek slatko i nasalim i nasmejem .... :) yes3

Bleki-prvi od muskih prijatelja na listi...jedini na forumu koji je imao zivaca da sa mnom prozivljava moje trenutke bjesa,nervoze,tuge i histerije(bezobrazluka:))
kad god sam se pozalila utjesio me (ali praaaaaaaaaaaaavo:???:) i stvarno covjek sa konjskim zivcima:D
Jedan od prvih koji me citirao kad sam tek stigla ovde(sto je meni mnogo znacilo) i jedan od prvih koje sam spazila i uvjek mi je drago da ga vidim ovde...(a jako sam bila tugaljiva kad si nam otisao Bleki-mojne da se to ponovi:D)
:heart:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Crna - Plavusa...:dntknw:.. Nismo imali bliskih kontakata...druge vrste...yes3. Pristojna zenska osoba...yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Mislim da je Toma sasvim o.k. muskarac. Ima smisla za humor i zna sta pise u postovima :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Ne mogu opisati koliko je to dobra osoba, i koliko mi znaci u zivotu.Sve najbolje :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Cupka je moj omiljeni lik..sva je nezna i umiljata ...prava damica...obozavam je..eto..:dntknw:
 
Natrag
Top