Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Death je ultramoderan momak. :mrgreen: Ima tu veštinu, da lako može da zapali široke narodne mase na forumu. :D Još uvek čekam da se izjasni da li je za E.U. ili ne. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Iskoristiću svoje demokratsko i ustavno pravo da se ne izrazim neposredno ali realnost je takva da Evropa ne može da čeka :mrgreen:
Delija, fin i pošten momak, nego mnogo se pouzda u Rusiju, sve mi nešto glupo da mu kažem ali više ne mogu da ćutim :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Iskoristiću svoje demokratsko i ustavno pravo da se ne izrazim neposredno ali realnost je takva da Evropa ne može da čeka :mrgreen:
Delija, fin i pošten momak, nego mnogo se pouzda u Rusiju, sve mi nešto glupo da mu kažem ali više ne mogu da ćutim :mrgreen:

Reci slobodno. Ma zna se da u politici nema ljubavi, već samo lični interesi, jedino ovi naši rade za tuđe interese. Jbg, oni su poslušna vojska Brisela. :mrgreen:

Death, izgleda da je Evropejac, tako da sve manje imam reči hvale za njega. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Reci slobodno. Ma zna se da u politici nema ljubavi, već samo lični interesi, jedino ovi naši rade za tuđe interese. Jbg, oni su poslušna vojska Brisela. :mrgreen:

Death, izgleda da je Evropejac, tako da sve manje imam reči hvale za njega. :mrgreen:

Pa rekao sam, jesi mi drug ali mnogo se bre pouzdaš u Ruse :)
Delija, sve više mi se čini da je zaslepljen mržnjom i da je on u stvari za pravednu saradnju "i sa Istokom i sa Zapadom" :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Death i Delija...

Delovali su kao fini momci, a ono ''političari''...E kud ide ovaj svet...:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pa rekao sam, jesi mi drug ali mnogo se bre pouzdaš u Ruse :)
Delija, sve više mi se čini da je zaslepljen mržnjom i da je on u stvari za pravednu saradnju "i sa Istokom i sa Zapadom" :mrgreen:

Ja sam za to da mi budemo most između istoka i zapada, i da nam plaćaju mostarinu. :mrgreen:

Dum pripada forumskoj intelektualnoj eliti. Dum, da je više ovakvih kao ja i Death, Sbija bi doživela preporod. :mrgreen: Ušlo bi se u romantičarsko doba. :mrgreen:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam za to da mi budemo most između istoka i zapada, i da nam plaćaju mostarinu. :mrgreen:

Dum pripada forumskoj intelektualnoj eliti. Dum, da je više ovakvih kao ja i Death, Sbija bi doživela preporod. :mrgreen:

Tačno...Srbija bi doživela preporod...Ali morate biti ubedljiviji...i preći sa reči na delo...Srbija ne može da čeka...Dokle, više, dokle...??? Vi ste naša ''uzdanica'':cool:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Tačno...Srbija bi doživela preporod...Ali morate biti ubedljiviji...i preći sa reči na delo...Srbija ne može da čeka...Dokle, više, dokle...??? Vi ste naša ''uzdanica'':cool:
Tako je Dum, ako još jednom ulica progovori, oteraćemo ove folirante u vihoru prošlosti. :mrgreen: Preći cemo mi sa reči na dela, i bićemo vitezovi promena. :mrgreen: Pevaćete nam slavopojke. :mrgreen:
 
Natrag
Top