Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da je nadrljao ..mora da se pravda...(Vuku..podmiti je dobrim klipom) :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da ona misli da ja nisam na njenoj strani a u stvari treba da misli da ja mislim da ona misli da jesam yes3 ali da Vuk ne misli sta ja mislim da mislim..vec da misli da mislim ono sto ne mislim u stvari...wacko2
O korisniku iznad mislim da nece skontati..ali mozda me iznenadi pa skonta :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
Mislim da ona misli da ja nisam na njenoj strani a u stvari treba da misli da ja mislim da ona misli da jesam yes3 ali da Vuk ne misli sta ja mislim da mislim..vec da misli da mislim ono sto ne mislim u stvari...wacko2
O korisniku iznad mislim da nece skontati..ali mozda me iznenadi pa skonta :blum3:

ma korisnik iznad sve konta i sve zna...yes3
tj.ja msm da ti misliš da ja msm da ti nisi na mojoj strani,iako ja msm da Vuk misli kako ti misliš,a to i ja msm da sam ja upravu...eto ga! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pušten iz ustanove zatvorenog tipa, trenutno u poluotvorenom odeljenju, manipulant, slatkorečiv, agresivan, opasan... :D
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pušten iz ustanove zatvorenog tipa, trenutno u poluotvorenom odeljenju, manipulant, slatkorečiv, agresivan, opasan... :D

Veoma zatvorenog tipa.... :lol:

Rekontra - to je u stvari starija zenska osoba koja se izdrzava od dzeparenja po busu,male penzije,operise po megamarketima... Ima cir,suljeve i prosirene vene... :D:D:D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pušten iz ustanove zatvorenog tipa, trenutno u poluotvorenom odeljenju, manipulant, slatkorečiv, agresivan, opasan... :D

Veoma zatvorenog tipa.... :lol:

Rekontra - to je u stvari starija zenska osoba koja se izdrzava od dzeparenja po busu,male penzije,operise po megamarketima... Ima cir,suljeve i prosirene vene... :D:D:D

Ova dvojica mi daju nadu da generacija koja sada ima oko 30 (+ - koja gajba Rogonje) nije potpuno izgubljena, sterilna i obezdušena. Dodajem tu još Tita i Deatha mada su nešto mlađi ( još koju gajbu piva treba da exiraju)
 
Natrag
Top