Šta ili ko Vas najviše nervira?

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
E, dumspirospero, taj dan, to svjetlo, kojeg radi kratke obdanice nema..., potraži u sebi!
Kada je u našoj duši vedrina i svjetlo, onda je nebitno kako je to stvarno u prirodi. A, kada to nije slučaj - kada nas i u duši pritisne sivilo, onda ovo prirodno samo dopunjuje to sivilo i čini ga još sivljim!
Pa da budem iskrena, ne znam koliko da je čovek srećan, ne može da ignoriše ovakvo vreme. Zašto? Zato što se sve okolnosti menjaju. Od mokrih kolovoza, zapljuskivanja auta iz suprotnog smera, do nervoze okoline kojoj sve to smeta, a ti si deo okoline.:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nervira me neizvesnost! Neispunjena a i netražena obećanja!
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Najviše me nervira ljudska dvoličnost, pakost i podmetanje ,zarad lične koristi .
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
5
Mene nerviraju dvolicne drugarice ciji je jedini cilj da ti "zbare" decka ili muza
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Veoma interesantna tema za razmisljanje...Pretpostavljam da vec postoji neko istrazivanje u kome je istaknuto desetak cinilaca koji su najcesci uzroci nerviranja kod vecine ljudi. Medjutim, bez obzira na to, vecina Vas ce se sloziti da postoje dani kada Vas nervira svaka sitnica ( "Zasto je bas danas morala da padne kisa?", "Ovaj covek ispred mene ide kao puz. Zar ne moze malo da pozuri..?" ) Sve u svemu, mene najvise nerviraju ljudi koji glumataju i izigravaju zrtve ili kada zurim, a ne mogu da nadjem kljuceve od stana, jer ne mogu da se setim gde sam ih ostavila! Tada sam najvise besna, ali na samu sebe...Ubedljivo je najgore nervirati se, a biti potpuno bespomocan da bilo sta promenis! Grrr...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nervira me ljudska dvolicnost, licemernost, i bezrazlozna pakost....
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Takođe me nerviraju saveti osoba koje i ne znaju šta vam je potrebno
ali uvek imaju šta da vam predlože!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Polako, počinjem da shvatam ovu temu kao ''recycle bin'', za nerviranje. Pa kad je tako, da kažem i sledeće... Opasno me nervira sneg i poledica. To je do te mere, da mi dođe da ''ukinem'' zimu, samo ne znam kome treba da se obratim...
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Najvise me nervira slika koju je markosNS postavio na avataru!



strasno me nervira...ali to je njegov izbor...ima pravo na to...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top