Šta ili ko Vas najviše nervira?

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nerviraju me vozaci koji parkiraju u decjim parkicima, uciteljice koje ne rade svoj posao vec ga prepustaju roditeljima, kerovi kojih ima svuda, siromastvo, nesiguran posao...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nerviraju me vozaci koji parkiraju u decjim parkicima, uciteljice koje ne rade svoj posao vec ga prepustaju roditeljima, kerovi kojih ima svuda, siromastvo, nesiguran posao...

Daj ,nemoj tako... sad vazi opsta psihoterapija u zemlji (i regionu) da treba da brinemo za pse lutalice,a da one koji nemaju 'leba da jedu - zanemarujemo!
Jednom recju - nahranimo pse lutalice sirotinjom! Sto bi rekli KUD IDIJOTI : Kill the poor

[YOUTUBE]v-93985X_AU[/YOUTUBE]
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mene nervira to sto ne mogu ime da zapamtim... -.- kad se sa nekim upoznajem cujem ime na jedno uvo na drugo mi izadje i to me strasno nervira!!!! grrrrrr -.-

Pokusaj,kad se upoznajes sa nekim,da ponovis ime te osobe! Recimo,neko se zove Milan i upoznaje se sa tobom i (jel') kaze svoje ime. Ti odmah za njim ponovi "Milan" i neces zaboraviti! yes3
Malo sam van teme,ali ovo je jedan vrlo koristan savet,pa...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pokusaj,kad se upoznajes sa nekim,da ponovis ime te osobe! Recimo,neko se zove Milan i upoznaje se sa tobom i (jel') kaze svoje ime. Ti odmah za njim ponovi "Milan" i neces zaboraviti! yes3
Malo sam van teme,ali ovo je jedan vrlo koristan savet,pa...

Gleda se u oči kad se upoznaje... sad ako je Srđan mislio na ženske osobe to je onda problem druge prirode yes3

Nego mene u poslednje vreme nervira koliko ljudi mogu da budu plitki i ograničeni. U stvari nervira me to što se baš takvi zbog toga nerviraju pa se onda ja zbog njih nerviram :dntknw:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nego mene u poslednje vreme nervira koliko ljudi mogu da budu plitki i ograničeni. U stvari nervira me to što se baš takvi zbog toga nerviraju pa se onda ja zbog njih nerviram :dntknw:

Zasto bi te to nerviralo?Jednostavno,ne moras da budes u kontaktu sa takvima...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Nerviraju me ogovaranja i zabadanje nosa tamo gde ne treba :hysteric: ...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nerviraju me ogovaranja i zabadanje nosa tamo gde ne treba :hysteric: ...
A zašto nosiš žute pantalone? Šta ti predstavlja ta zelena majica, neki pokret, stranku? Jesi li čula da je...:blum3:
Nervira me što ne mogu da ostavim cigarete, a pokušavam svakog jutra... :(
 
Natrag
Top