Šta ili ko Vas najviše nervira?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja se u stvari najviše nerviram kad ponavljam greške bez obzira da li se zbog njih manje ili više nerviram... ponavljanja me ubijaju... jednom ću da prećutim, drugi put da iskuliram ali treći put... sve ima da nadoknadim :aggressive:yes3 :-|
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Niko, ama baš niko ne može da me iznervira koliko mogu ja. Sa svojim projekcijama, umišljajima i dečijim ‚‚dignutim nos(o)(e)m" (kako li se vika) stvaram gluposti i onda mi je neko drugi kriv, ma možeš misliti. I vrlo sam vešt da sebe iznerviram (ala ovo izgleda kao golum iz gospodara da priča).
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Sad je i kiša počela da me nervira. Setim se rečenice iz filma Brzina:

,,Tog dana je počela da pada kiša i nije prestajala šest meseci!'':acute:
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Sad je i kiša počela da me nervira. Setim se rečenice iz filma Brzina:

,,Tog dana je počela da pada kiša i nije prestajala šest meseci!'':acute:

Da, ima još jedna rečenica, ali iz kog filma namam pojma, mislim da je komedija o nekom piscu koji ima kreativnu krizu i sve ga živo nervira.

Pa kaže: ‚‚Ništa, imam nesanicu, tako, 4 puta godišnje po 3 meseca".
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Pa,ljudi vi nabrojaste sve! Sta sad ja da napisem??? :dntknw: :)

Mislim da me najvise nervira laz,bezobrazluk,nevaspitanje,nekultura,nesposobnost da sam sebi kazes da gresis (ili mozda i to spada pod bezobrazluk). Nerviraju me likovi sa facebooka koji su me dodali za prijatelja jer se sudaramo svaki dan po komsiluku,istim mestima gde izlazimo,na poslu isl. a ja nalog otvorio zbog rodbine u inostranstvu,prijatelja koji su daleko... Onda mi posalju poruku na chat-u tipa "eeeeeeeeeej... gde si ... sta radis..." a stanuju na 2 minuta dalje od mene (zato iskljucim chat)! wacko2 Ovamo chatujes ceo dan,a nemas vremena za kafu uzivo,nego je pijes pred kamerom i skype-om! Skype me isto nervira,pa sam ga obrisao i necu da ga koristim,kao ni MSN... wacko2 wacko2 wacko2

Ajd' ako se jos cega setim - napisacu... yes3

Setio sam se:

"Bivsi kurjaci, ispeglani ortaci, kurta i murta, prosjak i sviraci,
deca iz skola, radnik nis-jugopetrola, zalutali trolisti - ljubitelji trola.
Pljuvanje, psovanje, prozivanje i trovanje..." (Woodoo Popeye)
:dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kada bih pisao o svemu sto me nervira, osedeo bih za kompom...
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
89
1. Izdaja... Laži me uglavnom ne dotiču kao ona- jer izdaju mogu da doživim samo od jako bliske osobe

2. Arogancija + oholost + bolesna ambicija- okreće mi se želudac od kolega s faxa koji predstavljaju idealni spoj ove fantastične trojke *dies*

3. Primirivizam & predrasude- mada me oni više umaraju nego ljute kao no.1 i no2
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Setio sam se:

"Bivsi kurjaci, ispeglani ortaci, kurta i murta, prosjak i sviraci,
deca iz skola, radnik nis-jugopetrola, zalutali trolisti - ljubitelji trola.
Pljuvanje, psovanje, prozivanje i trovanje..." (Woodoo Popeye)
:dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:

To :)
Jer prečesto
"Ovde je super samo benzin
i puno je bolova jer ništa bez olova.... " (WITB)
:dntknw:

tako da uvek ću bolje razumeti i poštovati one koji se malo više nerviraju u odnosu na one koji su malodušni, definitivno yes3
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Mene nervira to sto ne mogu ime da zapamtim... -.- kad se sa nekim upoznajem cujem ime na jedno uvo na drugo mi izadje i to me strasno nervira!!!! grrrrrr -.-
 
Natrag
Top