Sta biste radili da ste basnoslovno bogati?

Član
Učlanjen(a)
14.03.2011
Poruka
670
Ja koliko sebe znam i svoju narav...Ja bi sav taj novac skresala za cas posla :dance3:
Šalim se :)

Nesto novca bi odvojila za one kojima je stvarno potrebno npr., deci bez roditelja, deci u Africi, a i kod nas ima mnogo siromastva...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Znao bi ko mi je prijatelj.
Pred kraj života bi spalio sav novac koji imam.
Ni meni niko ništa nije dao kao detetu, niti mi je palo sa neba. Neka se drugi muče i zarađuju a ne da uživaju u nečemu što sam mukom stekao.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Kupila bih sebi kamp-prikolicu(super opremljenu,naravno),uzela sve pare i putovala oko svijeta.Više me niko nikad ne bi vidio od ljudi iz trenutnog okruženja......
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Kupila bih sebi kamp-prikolicu(super opremljenu,naravno),uzela sve pare i putovala oko svijeta.Više me niko nikad ne bi vidio od ljudi iz trenutnog okruženja......

To se radi kad dobijes 20.000 evra na loto-u,a kada si basnoslovno bogat - onda zaboravis i kada si se rodio (rodila) i mnoge druge stvari...
E,zato za (kako kazu) sirotinju i nisu pare! :D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Bio bih car! I tako bih se i ponasao! Sve sto bih radio radio bi sa stilom. Neku djubrad koji su sada visoko, natjerao bih da me javno poljube u zadnjicu i proputovao bih svijet nadugacko i nasiroko. Na svasta bih trosio pare ali nikad na drogu, kockarnice, pozajmice i sponzoruse. Cak bi bio toliki stocar da natjeram sponzorusu da mi plati pice i kupi nove cipe... Ah, kakva bi samo stoka bio!
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
134
Kupio bih 100000000000000000000 kila cokolade i 10000000000000000 litara Cole i udri !xD
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2011
Poruka
366
ufff..e sta ne bih radila:roll:...bilo bi me me od istoka do zapada,,menjala bih destinacije svaki vikend,i to po raspolozenjusmile3...imala bih svoju i jahticu kojom bih krstarila raznim morima,okeanima..heeeeeeeee....imala bih kolekciju preeedivnih slika,bila bih poznati kolekcionar;)...shopingovala bih kad got pozelim i gde got ni dodje..hehe......imala bih najbolju muzicku opremu..jedan prelep beli klavir:).......kamin u nekom sneznom delu sveta.heeeeeeeeee.........a bila bih i dooobra,pomagala bih siromasnoj deciciyes3...i tako,mogla bih pisati do sutra..heeeeeeeeeee
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
ufff..e sta ne bih radila:roll:...bilo bi me me od istoka do zapada,,menjala bih destinacije svaki vikend,i to po raspolozenjusmile3...imala bih svoju i jahticu kojom bih krstarila raznim morima,okeanima..heeeeeeeee....imala bih kolekciju preeedivnih slika,bila bih poznati kolekcionar;)...shopingovala bih kad got pozelim i gde got ni dodje..hehe......imala bih najbolju muzicku opremu..jedan prelep beli klavir:).......kamin u nekom sneznom delu sveta.heeeeeeeeee.........a bila bih i dooobra,pomagala bih siromasnoj deciciyes3...i tako,mogla bih pisati do sutra..heeeeeeeeeee
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top