Sta biste radili da ste basnoslovno bogati?

Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
uh...šta ne bih?!
dakle,kupila sve što mi za oko zapadne,obišla svijet,uživala u svim mogućim poznatim svjetskim hotelima...otvorila firmu(čisto da i ja negdje šefujem)...eeeeeeeeeeh...:)
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Vjerovatno bi postao narkoman kao i većina.....mislim na one koji više ne znaju šta će od para i oni kojima više ništa nije interesantno.
zombie-302.gif
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
134
Da imam para kolko ocu.. Kupio bih kucu negde u pizdi materinoj (izvinjavam se na recniku) i tamo bih bio leti :D A vamo u Srbijici jadnoj bi isto neku kucicu i motor neki nabudzeni :D
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Trenutno bih sve potrošila na sve i svašta..:D Obožavam šoping :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Najverovatnije ne bih stigao da radim nista jer bih bio nafilovan olovom pre nego i uspem da razmislim nasta da trosim :???:
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Veoma brzo bi bila siromasnija nego sto sam bila; ko god bi rekao da bi nesto volio da mu treba nebi pitala sta kosta nego bi mi bilo drago da ga usrecim!!
A da li i vi imate osecaj (ponekad) da veci,novac,dobitak je tu negde skoro da mu miris osetis i samo treba da ga pokupis nekako ali kako?
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Veoma brzo bi bila siromasnija nego sto sam bila; ko god bi rekao da bi nesto volio da mu treba nebi pitala sta kosta nego bi mi bilo drago da ga usrecim!!

Da se ne zoves ti slucajno Elvis Presley? :D


A da li i vi imate osecaj (ponekad) da veci,novac,dobitak je tu negde skoro da mu miris osetis i samo treba da ga pokupis nekako ali kako?

Ubi coveka. Isplata u kesu odmah po obavljenom poslu :???:
 
Natrag
Top