Spijuniranje racunara

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Potrebna pomoc.
Ne prikazuje mi koje sam web sajtove posetio, usao sam vise puta ovde na foru, na fb ali nece da prikaze nista...

Sa leve strane u meniju alata imas opcije koje je usnimio....Jedna od njih je i istorija pretrazivaca ,kompletna.....

Obidji malo te opcije i nacices,pamsti doslovce svaku stranicu koja se obilazi....od A do S.......
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2011
Poruka
8
O Refog keylogeru

Refog program je dobar keyloger ali sve to sto ste naveli ima i Ardmax sa crackom koji se moze naci na netu...
Ako nekom bas treba Ardmax(crack) postavicu link za download
Pa bih pitao administratora Boki71 sta misli koji je od njih bolji

1.Ardmax
2.Refog

Ako se uzme u obzira da oba dolaze sa crakom tj.da su full verzije?

Hvala!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Refog program je dobar keyloger ali sve to sto ste naveli ima i Ardmax sa crackom koji se moze naci na netu...
Ako nekom bas treba Ardmax(crack) postavicu link za download
Pa bih pitao administratora Boki71 sta misli koji je od njih bolji

1.Ardmax
2.Refog

Ako se uzme u obzira da oba dolaze sa crakom tj.da su full verzije?

Hvala!

U principu sve su to keylogeri i imaju skoro iste funkcije ako ne identicne....tu onda dolazi do izrazaja dizajn i lakoca rada sa tim programom..

Ardmax je odlican program,tako da ga mozes slobodno postaviti u ovoj temi kada sam je vec davno i otvorio ,pod uslovom da je ,,cist,,....a nadam se da se nece zloupotrebljavati,jer i ovo sto sam ja postavio je sa zeljom da to bude edukativnog karaktera......
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
hvala puno ovo je exstra,ali mi nije jasno sta treba staviti u program pa da ti prati tu osobu:))
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Program prati rad na kompjuteru i belezi sve a ti gledas sta te zanima,nisam razumeo mozda u potpunosti tvoje pitanje
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
ne nisi,mene zanima dali je na ovom programu moguce pratiti osobe koje nisu za ovim kompjuteru na kojem je instaliran ovaj program,ajmo reci spijunirati da tako nazovem,a znam da program prati rad na kompjuteru,nadam se da sam ti sada uspio objasniti,dali me sada razumes:)
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
4
Ova nova verzija key logera bokijevog nemoze da mi prati adrese koje posjecujem sve sam podesio kako treba
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Bilo jkoji od gore navedenih programa MORA biti instaliraan na kompjuteru ciji rad hoces pratiti.Jedino sto ne moras biti u kontaktu sa tim kompom nakon sto instaliras program jer mozes da ga podesis da ti salje sve sto te zanima na tvoj mail.:???:
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
A da to me je i interesovalo,samo neznam kako da ga podesim:)))ajd snaci su se nekako u svakom slusaju hvala ti na objasnjenu:))
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
4
moj keylogger prati preko internet exprorer ali preko mozile nece zna li ko kakorijesiti ovaj problem
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top