Spajanje filma sa titlom

Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
13
yes3Xilisoft Video Converter Ultimate- vrlo jednostavn za ubacivanje titlova i njihovo osnovno podesavanje velicinu, boju polozaj. lako se napravi da bude full verzija jer ako nije nemozes vise od 5 minuta materijala obradit .Kljuceve za njega trazi na -www.serials.ws- i slicnim stranicama.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Ako želiš da napraviš klasičan DVD od avi formata najbolji je Convert x to dvd jer povlači originalni zvuk(ako je xvid kodek sa ac3 ili 5/1 zvukom)provereno radi ako je prevod sa istim nayivom kao i film onda ga automatski povlači jedino što moraš da podešavaš veličinu fonta i tip da bi imao naša slova program je poprilično jednostavan i ako ti je računar noviji sa bržim procesorom imaš gotov film za nekih pola sata
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
7
Možeš i probati sa WinAVI Video Converter-om, lak je za upotrebu, izuzetno je brz i ima podršku za titlove , samo izabereš dvd , učitaš video fajl i tada odeš u advanced i možeš da podešavaš sve opcije za subtitl koji hoćeš da nalepiš

winavi-subtitle.png
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Dobar je i winavi ali je problem sto film obavezno bude veci od4.7 gb (ako Bitrate bude veci od 6000)obavezno napravi dva foldera(volume1 i 2) dok kod vso-a Odredis velicinu diska i sam bitrate je variabilan tj mozes na 1 cd od 4.7 da stavis i vise filmova (mada je kvalitet slike kudikamo slabiji ali ne zahteva spajanje fajlova.Ipak prednost dajem X to dvd.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
neprevazidjeni program za lepljenje titla je Virtual Dub samo kako je naveo korisnik Crysis potrebno je dosta iskustva za rad sa njim. posle njega po mom misljenju je Pocket DivX Encoder koji sa par klika odlicno lepi titl.Verzija za XP 0.3.60 za Win7 0.3.96
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
10
Ja koristim "PocketDivXEncoder_0.3.60" Čak postoji i tutorijal za njega na srpskom a i dosta je brz.Samo pazi titl se lepi na sliku a ne na donji crni deo ako je slika 16:9ili 4:3 tako da smeta pri gledanju slike.
Kod:
[url=http://rapidshare.com/files/179630380/PocketDivXEncoder_0.3.60.rar]RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
13
Film je u avi formatu, bitrate filma je 90kbps, kako bi trebalo da podesim bitrate u programu da bi snimak bio isti, ili makar približnog kvaliteta ? Znači, želim da zalepim titl na film , da može lepo da radi na dvd-u, a da pritom kvalitet ostane isti. Uradila sam jednom , nije uspelo, em je radio 100 godina, em je snimak bio užasno loš što znači da verovatno nisam podesila neku od ovih opcija. Da li treba da bitrate filma i u programu bude isti da bi se poklapalo?
Inače, totalni sam početnik u ovome.... Molim pomoć....
Koristim Xilisoft Video Converter
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Mimmy1104 ako zelis da prevod bude nalepljen na film,a ne kao kod originalnog DVD da rucno izaberes prevod (recimo da ubacis vise razlicitih jezika) onda koristi ffdshow i winavi video converter,jer kod njega ffdshow lepo odradi lepljenje istog.
U koliko si raspolozan da malo blakse to uradis uzmi lepo VSO XtoDVD converter,lepo radi,minimalno oduzma vreme za podesavanje(to sam vec nekoliko puta pisao ,a i mnogi drugi clanovi)jednia stvar da prevod mora biti srt fajl,sa istim nazivom kao i film
 
Član
Učlanjen(a)
08.08.2011
Poruka
34
evo ti buraz,sve sto te zanima i vise mozes naci ovde,pozz

Kod:
http://forum.titlovi.com/
a pocketdivxencoder ti je proveren i sa moje strane,sto se mene tice jedan od najboljih programa za videe i lepljenje titlova.
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Prevod se najbrze i najjednostavnije lepi ako je mkv format a sto se najcesce i nalazi na netu pomocu alata MkvMerge GUI.....

Potrebno je par klika misa i proces traje 15-20 sekundi.....

Uploadovacu alat i napraviti tut........
 
Natrag
Top