Spajanje filma sa titlom

Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ako hoces divix da konvertujes u dvd i pri tome da ubacis titl koristi convertx to dvd, a ako hoces direktno u divix da ubacis ( zalijepis ) titl koristi virtualDub.,samo potrazi virtualDub tutorial je je malo gadno da sam nabadas.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
zavisi u kom formatu zelis film da sacuvas ima puno programa inace prevode lepe i vobsub i ffdshow
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
A zasto lepo ne nabavis BS Player,ides ucitaj titlove....Ako su film i prevod u istom folderu onda ni to ne moras da radis nego ih on sam ucita.


pozz
 
Učlanjen(a)
08.04.2009
Poruka
19
mene zanima dali moze da se snimi film sa prevodom ali da ga moze dvd ocitati redovni dvd sto se pusta na tv ,probo sam ali nece prevod da ocita
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Imaš sličnu temu ovde :


HTML:
http://serbianforum.org/filmovi-i-serije-cafe/34822-film-titlovi.html#post154827
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
13
Ako hoces da napravis od avi filma DVD film da gledas film na TV preko dvd playera onda uzmi ConvertxtoDVD (konvertuje avi u DVD), a ako hoces samo da ubacis titl u avi film imas program AVIAddxSubs gdje nema nikakve konverzije samo ucitas avi fil i .srt subtitl i dobijes taj isti film sa ekstenzijom .divx i tada ga mozes pustati na tv preko dvd playera, i da sa ovim programom mozes podesavati font, boju i velicinu slova da ne budu sitna kao na dvd playeru.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
14
Ako hoces da napravis od avi filma DVD film da gledas film na TV preko dvd playera onda uzmi ConvertxtoDVD (konvertuje avi u DVD), a ako hoces samo da ubacis titl u avi film imas program AVIAddxSubs gdje nema nikakve konverzije samo ucitas avi fil i .srt subtitl i dobijes taj isti film sa ekstenzijom .divx i tada ga mozes pustati na tv preko dvd playera, i da sa ovim programom mozes podesavati font, boju i velicinu slova da ne budu sitna kao na dvd playeru.
U KOM PODESAVAS TO?
U ConvertxtoDVD
U AVIAddxSubs
 
Natrag
Top