SP 2010, 13.06.2010. 16:00 Srbija - Gana 0-1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Koje amatersko igranje repke Srbije ne mogu da vjerujem..Pa ovako se ne igra na turnirima kao da igraju prijateljsku utakmicu..bez obzira kako završila utakmica do kraja s ovakvom igrom Srbija neće ni prvi krug da prođe...
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ne verujem...nijedna akcija ..... gotovo je ! Shta ce tek Nemci da nam urade ,ne smem da pomislim !:(wacko2:???:
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Sve je doslo na svoje mesto samo mi nismo svesni gde je nase mesto.
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
A Kuzmanović se pravdao sudiji kako nije igrao rukom, a na snimku se jasno videlo da je igrao rukom. Krivo mi je što nije igrao Mrđa. On bi ih rasturio. Zbog čega forsiraju Lazovića i Pantelića kada nemaju veze sa igranjem? Stvarno mi nije jasno.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2010
Poruka
113
Skroz losa igra danas,kao da nismo ona reprezentacija iz kvalifikacija,Krasic danas skroz podbacio,Pantelic standardno los.Sredina nepovezana sa napadom,ako budemo ovako igrali bolje je da se pakujemo.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Šteta što su se trgnuli tek kad je isključen Luković.
Kuzmanović nije normalan šta je uradio :-|
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Ona sansa Zigica se ne promasuje,jeste videli kako je odigrao?Ono nije ni bio sut,nego je lik podmetnuo nogu i unutrasnjim delom kopacke je udario,majko moja e!!!!!!Steta sto Krasa nije uvalio gol iz one sanse ili makar Ivanovic nedugo zatim.A i dalje sam u soku sto je Kuzmanovic igrao rukom,ne verujem e!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top