Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Vec znamo da ti kupis svakakve gluposti sa interneta od drugih, i od JS si pokupio 1914. godinu, sad je pominjes i u sportskom prorocanstvu. Uozbilji se.

To je izvrtanje mojih reči.

Napisao sam "da pitaš istraživaće biblijskog teksta" a internet sam pomenuo iz razloga, jer smatram da tih stvari ima i na internetu, čak i u PDF formatu knjiga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Večeras Laodikeja ima seansu, igraju Srbija i Brazil, pa će da dobije viziju kada padne go. :beee:

Laodikeja večeras u štab.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je stvar svakodnevnog Božanskog vodstva, i načina njegovog delovanja i osvedočavanja.
Ko to nema - može slobodno da komentariše bilo šta.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
To je stvar svakodnevnog Božanskog vodstva, i načina njegovog delovanja i osvedočavanja.
Ko to nema - može slobodno da komentariše bilo šta.

Da tako je mislio i Korej. Stvarno je mislio da njega vodi Bog, a Mojsija demon.

Ima li ikakve razlike ako se go da glavom ili nogom? :mig:
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Čovek koji je u dvadeset petogodišnjoj prisutnosti u Adventizmu doživeo živo iskustvo sa Bogom, njemu se predao i krenuo putem posvećenja, i uz to lično pozvan na službu u delu jevanđelja, tog čoveka ne vodi đavo, već Bog.
To bi Tripo kao Adventista trebao da znaš, osim ako sam nisi spoznao pravu prirodu posvećenja, već je kod tebe sve relativno.
U tom slučaju si u velikom problemu, i tavoriš u tom stanju kao i većina Adventista, u formi vere, bez ličnog živog iskustva sa Bogom.

Tada moj savet može biti samo jedan.
Da počneš da istinski tražiš Boga i živo iskustvo sa njim.
Da zanemariš formalnu diskusiju o nebitnim pitanjima, i da počneš da proučavaš temu opravdanja verom, i da to iskustvo lično primeniš i doživiš u svom biću, kako bi te Bog promenio, i učinio da rađaš duhovne rodove, što će biti istinski novi život u Hristu.

Želim ti sve najbolje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Čovek koji je u dvadeset petogodišnjoj prisutnosti u Adventizmu

Vremenski okvir ne znači ništa ako se osoba fanatizuje. I Nikodim je bio 40 godina u službi pa mu je Isus rekao da se treba nanovo roditi. A bio je sveštenik Božji.

doživeo živo iskustvo sa Bogom, njemu se predao i krenuo putem posvećenja, i uz to lično pozvan na službu u delu jevanđelja, tog čoveka ne vodi đavo, već Bog.

To je i Korej mislio, istro tako.

To bi Tripo kao Adventista trebao da znaš,

Šta hoćeš reći da si bolji vjernik od nekoga ko je došao prije nekoliko godina?

osim ako sam nisi spoznao pravu prirodu posvećenja, već je kod tebe sve relativno.

I Korej je mislio da je posvećen za pravu službu.

U tom slučaju si u velikom problemu, i tavoriš u tom stanju kao i većina Adventista,

Tako je i KOrej govorio MOjsiju i njegovoj grupi da tavore u lošem stanju.

u formi vere, bez ličnog živog iskustva sa Bogom.

Ma da ti jedini imaš iskustvo, a sada i vidimo sa kim imaš.

Tada moj savet može biti samo jedan.
Da počneš da istinski tražiš Boga i živo iskustvo sa njim.

I da gledam kada će go da padne na utakmici, to je tebi iskustvo sa Bogom i posvećenje. I da računam koji broj iznosi ime nekog igrača. Dakle prepočuješ mi numerologiju.

Da zanemariš formalnu diskusiju o nebitnim pitanjima, i da počneš da proučavaš temu opravdanja verom, i da to iskustvo lično primeniš i doživiš u svom biću, kako bi te Bog promenio, i učinio da rađaš duhovne rodove, što će biti istinski novi život u Hristu.

I da gledam u kojem minutu je pao go, ko ga je dao tj. koji je njegov broj izveden iz imena.

Baš si mi dao fin savjet.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zanemari i mene i ono što sam ja pisao, jer u Adventizmu imaš sve, i kompletno učenje koje je Bog ustanovio u svojoj crkvi, i Ellen White kao Bogonadahnute i prosvetljujuće spise kroz koje deluje sila Duha Svetoga na posvećenje, jedino ti treba otvoreno srce, i odluka da se potpuno predaš Bogu.
Istina, za to ne treba puno vremena provedenih u crkvi, ali mora proći određeno vreme da se utvrdiš u istini i u toj odluci.
Iskustva potrebnog vremena su individualna.

Kod mene je bilo potrebno sedam godina ( po Božjem planu i proviđenju ), i tada sam se krstio.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Zanemari i mene i ono što sam ja pisao,

Ti si napravio ogromnu štetu adventizmu i istini.

jer u Adventizmu imaš sve, i kompletno učenje koje je Bog ustanovio u svojoj crkvi, i Ellen White kao Bogonadahnute i prosvetljujuće spise kroz koje deluje sila Duha Svetoga na posvećenje, jedino ti treba otvoreno srce, i odluka da se potpuno predaš Bogu.

Da tebi to ne treba za srce pošto proričeš iz fudbala.

Istina, za to ne treba puno vremena provedenih u crkvi, ali mora proći određeno vreme da se utvrdiš u istini i u toj odluci.

I da se utvrdim u fudbalu.

Kod mene je bilo potrebno sedam godina ( po Božjem planu i proviđenju ), i tada sam se krstio.

A za fudbal koliko ti je bilo potrebno?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tripo, ono što sam ja iznosio - nema veze sa osnovnim istinama bib koje poseduje Adventistička crkva kao stožer te istine.

Ja sam potpuno saglasan sa SVIM istinama crkve ADS, i ne odstupam od ni jedne, već upravo govorim ono što i sestra Ellen White, da će Božje delo probuđenja i reforme biti odbačeno, i da će Bog delovati van svakih ljudskih očekivanja, i dati nove svetlosti, posebno za poslednje vreme.

Bog je planirao događaje posletka, vezane i za njegovo delo, i za završetak dela, i on vodi delo ka njegovom ostvarenju, podiže proroke i vesnike u svom narodu, i to objavljuje i na ovaj način o kome sam ja pisao, putem otkrivenja, znakova, i životnih situacija, putem kojih otkriva svoju volju i njegove planove zapisane u vremenu.

Tvoja je stvar da li ćeš u to verovati.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Tripo, ono što sam ja iznosio - nema veze sa osnovnim istinama bib koje poseduje Adventistička crkva kao stožer te istine.

Moja nije primjedba da li ima veze ili nema, nego tvoja nauka o golovima ruži te istine.

Bog je planirao događaje posletka, vezane i za njegovo delo, i za završetak dela, i on vodi delo ka njegovom ostvarenju, podiže proroke i vesnike u svom narodu, i to objavljuje i na ovaj način o kome sam ja pisao, putem otkrivenja, znakova, i životnih situacija, putem kojih otkriva svoju volju i njegove planove zapisane u vremenu.

Tvoja je stvar da li ćeš u to verovati.

I kako to dokazuje da trebam da gledam u golove, ime fudbalera i datum rođenja tvog djeda, pošto se očigledno moj rodio u neko drugo vrijeme.

Kako povezuješ svoj dio komentara posvećen tome sa golovima i datumima i imenima.

Ti uopšte nisi u stanju da to povežeš u neki smisao.
 
Natrag
Top