Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Resih se da postavim ovu temu i da svima skrenem paznju na nesto sto se desava i sto sledi.
Svi se secate jednostavne Isusove nauke iz Novog Zaveta kao i cele Biblije.
Ipak neko je tu cistu nauku pomutio toliko mnogo da je cak i sam Hitler mislio da je Bog na njegovoj strani.Od jedne ciste hriscanske nauke nastalo je hiljade novih,tako da neko ko je iskren i zeljan pravde tesko moze da pronadje pravu versku istinu.

Sa velikim brojem iskljucenih Jehovinih svedoka,a i sa nekima koji nisu ,ali priznaju Jehovu kao Boga,dolazi se do situacije kada ce se poceti formirati verske organizacije koje ce koristiti Jehovino ime ,kao naprimer Jehovini glasaci,ili Jehovini pravednici,ili pak brabonjci,a sve u cilju stvaranja haosa i pometnje simpatizera Jehovinih svedoka i njihove ciste biblijske nauke.
Njih organizuju Stabovi za dezinformacije sa svojim "djavoljim advokatima".

Jedna od takvih osoba koja je zelela da skrene paznju na sebe jeste jedna zena iz I veka nase ere koja je svima govorila za Pavla i hriscane da su oni sluge Boga i da ljudima govore o putu za spasenje,toliko da je bila dosadna jer je privlacila narod sebi i odvlacila ljude od Pavla i hriscana koji su bili sa njime,tako da je Pavle morao da reaguje.
To sto je ona na oko izgledala kao da cini dobru stvar,nije bila istina ,i na kraju su Pavle i drugi bili isibani....


Dela apostoslska 16 glava

16 A dogodi se kad iđasmo na molitvu da nas srete jedna robinja koja imaše duh pogađački i vračajući donošaše veliki dobitak svojim gospodarima.
17 Ova pođe za Pavlom i za nama, i vikaše govoreći: Ovi su ljudi sluge Boga Najvišeg, koji javljaju nama put spasenja.
18 I ovako činjaše mnogo dana. A kad se Pavlu dosadi, okrenu se i reče duhu: Zapovedam ti imenom Isusa Hrista, iziđi iz nje. I iziđe u taj čas.
19 A kad videše njeni gospodari da iziđe nada njihovog dobitka, uzeše Pavla i Silu i odvukoše ih na pazar ka knezovima.
20 I dovedavši ih k vojvodama, rekoše: Ovi su ljudi Jevreji, i mute po našem gradu,
21 I propovedaju običaje koje nama ne valja primati ni tvoriti, jer smo Rimljani.
22 I sleže se narod na njih, i vojvode izdreše im haljine, i zapovediše da ih šibaju.

Zato ne verujte svima koji govore u ime Jehovino jer toga je bilo i u proslosti dosta toga....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Posto je vec pokrenuta tema sa ovim nazivom, dao bih samo jednu informaciju koju vrlo dobro poznaju oni koji proucavaju razlicite verske denominacije i posebno ciljeve potstrekaca novog svetskog poretka, koji su prisutni danas u skoro svim crkvama i religijama ( sa posebnom naznakom na Jezuite ) sa ciljem da podrivaju i unose dezinformacije sa ciljem duhovne indoktrinacije i duhovnog, ana kraju ako je moguce i fizickog unistenja organizacije tih crkava.

Informacija koju mnogi neznaju - je ta, da su Jehovine svedoke osnovali Masoni i Jezuiti, ciji je clan bio Charles Taze russel, osnivac Jehovinih svedoka.
Takodje, Jeziti su kreirali bibliju Jehowinih svedoka '''novi svet''' na kojoj svedoci grade svoju veru.
Vise o ovome mozete procitati u temi koju sam pokrenuo na ovom forumu pod naslovom "ISTINA O JEHOWINIM SVEDOCIMA"

Prema tome, stab za dezinformacije postoji, a to su upravo gore opisani, ciji centar nije u Bruklinu, i ako se tamo nalazi sediste Jehowinih svedoka, kao sto ni sediste Amerike nije bela kuca, vec je centar u vatikanu, i slicnim mestima gde se kuje zavera radi stvaranja novog svetskog satanskog poretka.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
sotonin glavni štab je u vatikanu
iz kojega izviru i dalje teku sva iskrivljena tumačenja Biblije

u širem smislu zbornica đavolja je svaka crkva koja ne priznaje i ne poštuje Božji Zakon 10.zapovijedi,
a neče ga niti prihvatiti kada svjetlost istine dođe do nje
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Resih se da postavim ovu temu i da svima skrenem paznju na nesto sto se desava i sto sledi.
Svi se secate jednostavne Isusove nauke iz Novog Zaveta kao i cele Biblije.
Ipak neko je tu cistu nauku pomutio toliko mnogo da je cak i sam Hitler mislio da je Bog na njegovoj strani.Od jedne ciste hriscanske nauke nastalo je hiljade novih,tako da neko ko je iskren i zeljan pravde tesko moze da pronadje pravu versku istinu.

Sa velikim brojem iskljucenih Jehovinih svedoka,a i sa nekima koji nisu ,ali priznaju Jehovu kao Boga,dolazi se do situacije kada ce se poceti formirati verske organizacije koje ce koristiti Jehovino ime ,kao naprimer Jehovini glasaci,ili Jehovini pravednici,ili pak brabonjci,a sve u cilju stvaranja haosa i pometnje simpatizera Jehovinih svedoka i njihove ciste biblijske nauke.
Njih organizuju Stabovi za dezinformacije sa svojim "djavoljim advokatima".

Jedna od takvih osoba koja je zelela da skrene paznju na sebe jeste jedna zena iz I veka nase ere koja je svima govorila za Pavla i hriscane da su oni sluge Boga i da ljudima govore o putu za spasenje,toliko da je bila dosadna jer je privlacila narod sebi i odvlacila ljude od Pavla i hriscana koji su bili sa njime,tako da je Pavle morao da reaguje.
To sto je ona na oko izgledala kao da cini dobru stvar,nije bila istina ,i na kraju su Pavle i drugi bili isibani....


Dela apostoslska 16 glava

16 A dogodi se kad iđasmo na molitvu da nas srete jedna robinja koja imaše duh pogađački i vračajući donošaše veliki dobitak svojim gospodarima.
17 Ova pođe za Pavlom i za nama, i vikaše govoreći: Ovi su ljudi sluge Boga Najvišeg, koji javljaju nama put spasenja.
18 I ovako činjaše mnogo dana. A kad se Pavlu dosadi, okrenu se i reče duhu: Zapovedam ti imenom Isusa Hrista, iziđi iz nje. I iziđe u taj čas.
19 A kad videše njeni gospodari da iziđe nada njihovog dobitka, uzeše Pavla i Silu i odvukoše ih na pazar ka knezovima.
20 I dovedavši ih k vojvodama, rekoše: Ovi su ljudi Jevreji, i mute po našem gradu,
21 I propovedaju običaje koje nama ne valja primati ni tvoriti, jer smo Rimljani.
22 I sleže se narod na njih, i vojvode izdreše im haljine, i zapovediše da ih šibaju.

Zato ne verujte svima koji govore u ime Jehovino jer toga je bilo i u proslosti dosta toga....
Svi se secate jednostavne Isusove nauke iz Novog Zaveta kao i cele Biblije.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Isus nema SVOJ nauk!
Isusov nauk nije Isusov nauk!
Ono što je Isus naučavao je bio nauk Boga Oca Jahve.

IVAN 7,16
Nato im Isus odvrati:
"Moj NAUK nije moj, nego onoga koji me posla.

Nadam se da Gospodinu Isusu vjeruješ?!
----------------------------------------------------------------------------------
Ipak neko je tu cistu nauku pomutio toliko mnogo da je cak i sam Hitler mislio da je Bog na njegovoj strani.Od jedne ciste hriscanske nauke nastalo je hiljade novih,tako da neko ko je iskren i zeljan pravde tesko moze da pronadje pravu versku istinu.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Da li znaš zašto je nastalo – i danas nastaju nove C sa novim naucima?
Iz vrlo jednostavnoga razloga –
Ljudi ne uzimaju Božja Jahvina upozorenja kao Istinita,
Ljudi se ne boje Boga Jedinoga Jahve.

Otkrivenje 22,18
Ja svjedočim svakomu tko sluša riječi proroštva u ovoj knjizi: Tko ovomu što doda, Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi.
Otkrivenje 22,19
I tko oduzme od riječi proroštva u ovoj knjizi, Bog će mu oduzeti udio na stablu života i na svetom gradu - na svemu što je napisano u ovoj knjizi.

Osnova Biblijskog nauka je

NE dodavati – NE oduzimati.

SVE – samo kako piše.

A ti prvi u svom nauku – imaš dodavanja i oduzimanja –

Kao i ostali!
--------------------------------------------------------------------
Zato ne verujte svima koji govore u ime Jehovino jer toga je bilo i u proslosti dosta toga....
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tako je!
Ne treba vjerovati UČITELJIMA!

Treba SVE provjeriti – U Bibliji!
ALI – NE kako ti Učo kaže – dokazuje,
Sa samo JEDNIM stihom izdvojenim iz konteksta!

Uzmi sam Bibliju i SAMO ono što je napisano,
SAMO TO govori!


Ne govori ONO što ne piše!
TO je dodavanje!

Ako ti nešto nije jasno – neka tako i ostane,
ALI – nemoj TO objašnjavati!

Skrenut ćeš – kao i što su mnogi – većina – skrenuli.

Vjeruješ li Bibliji?

1. Timoteju 2,5

Jer jedan je Bog, ( JAHVE )

jedan je i posrednik između Boga i ljudi,

čovjek - Krist Isus, ( ČOVJEK – NE bog )
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Informacija koju mnogi neznaju - je ta, da su Jehovine svedoke osnovali Masoni i Jezuiti, ciji je clan bio Charles Taze russel, osnivac Jehovinih svedoka.
Takodje, Jeziti su kreirali bibliju Jehowinih svedoka '''novi svet''' na kojoj svedoci grade svoju veru.
Vise o ovome mozete procitati u temi koju sam pokrenuo na ovom forumu pod naslovom "ISTINA O JEHOWINIM SVEDOCIMA"

Laodikejac,
iznosis potpuno netacne infornacije iz tvog sotonskog staba za dezinformacije.
Niti je Carls Taze rasel bio mason niti je on osnovao Jehovine svedoke,
Znas li ti uopste kad je Carls Rasel umro,a odkad postoji verska organizacija Jehovinih svedoka???
a to sto ti pises o Jehovinim svedocima ,mozes da pises o nekome samo ako si objektivan,a ne subjektivan.
Ja znam mnogo o tvoj gospodji Elen Vajt,i tvojim adventistima,ali ne pisem te teme ,niti pricam o njoj...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Greska.
Mason Charles Taze Rasel je osnovao Jehovine svedoke, a kasnije zbog mnogih pogresnih predvidjanja datuma Hristovog dolaska - Jehowini svedoci su se podelili, i bilo je cak i fizickih sukoba izmedju Raselovih pristalica, i pristalica novog ppredsednika Jozefa Radeforda, zbog cega su Radeford i odgovorni ljudi zavrsili u zatvoru zbog sukoba interesa u samoj organizaciji.
Ne govorim ovo radi toga sto imam nesto licno protiv Jehowinih svedoka, vec upravo da bi ljudi bili obavesteni, i da se zastite protiv sotonskih prevara.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Laodikejac,
iznosis potpuno netacne infornacije iz tvog sotonskog staba za dezinformacije.
Niti je Carls Taze rasel bio mason niti je on osnovao Jehovine svedoke,
Znas li ti uopste kad je Carls Rasel umro,a odkad postoji verska organizacija Jehovinih svedoka???
a to sto ti pises o Jehovinim svedocima ,mozes da pises o nekome samo ako si objektivan,a ne subjektivan.
Ja znam mnogo o tvoj gospodji Elen Vajt,i tvojim adventistima,ali ne pisem te teme ,niti pricam o njoj...

Ja mislim da ja govorim objektivno jer nisam clan ni jedne od vasih zajednica..
Jehovini svedoci su istina osnovani od masona Charles Taze Rusella, cak i danas mozes videti masonske simbole i sublimirane poruke na slikama u njihovim knjigama i casopisima. To je ziva istina.
Evo za tvoju informaciju u knjizi ''otkrivenje blizu je velicanstveni vrhunac'' (ne secam se na kojoj str. mogu proveriti), ja sam se prosto uplasio kada sam video sliku: 'Isus stoji jednom nogom na moru a drugom na kopnu, cini mi se, sa ispruzenom rukom kao da poziva ka sebi, a u ruci mu je demonski lik.
Nije da mi sad izmisljamo(niti nam se prividja), to je i cinjenicama dokazano(pozvao bi te da proveris), recimo na Ruselovoj knjizi:''Divine Plan of The Ages'' stoji masonski(egipatski) simbol boga sunca Ra. To pokazuje da se i sam osnivac, nikada nije odrekao masonerije. Cak su ga i sahranili sa masonskim obelezjima. Njegov grob je u obliku piramide, a piramida je njihov glavni znak i svevidece oko..
Nije ni cudo sto poricu Hristovo Bozanstvo jer su masoni, posebno oni sa vrha upuceni u satanizami i direktnu komunikaciju sa djavolom. A Charles Taze Russell je bio mason 33. stepena, dakle najvisi.

Sa Adventistima je slucaj drugaciji,cini mi se, jer je Elen Vajt govorila protiv masona, i da oni koji prihvate adventizam moraju napustiti tu organizaciju.


Prema tome, stab za dezinformacije postoji, a to su upravo gore opisani, ciji centar nije u Bruklinu, i ako se tamo nalazi sediste Jehowinih svedoka, kao sto ni sediste Amerike nije bela kuca, vec je centar u vatikanu, i slicnim mestima gde se kuje zavera radi stvaranja novog svetskog satanskog poretka.

Laodikeja, ja mislim da se slazemo, da jezuiti i vatikan ne stoje direktno iza tog delovanja na verske organizacije i crkve, vec prvenstveno tajna satanisticka sluzba vodi sve manje organizacije: masone, jezuite, iluminate idr.. Ja ne iskljucujem da jezuiti imaju svoje interese u toj sferi, ali njih su iznutra preuzeli satanisticki agenti koji vode sve organe katolicke crkve nazalost.
Njihov prvenstveni cilj bio je osvojiti najvecu tvrdjavu a to je katolicka crkva, i to su i sproveli..
Dakle ja njih licno ni za sta ne krivim, jer su i oni katolici ugrozeni, kao i mi..
Tako je i sa adventistickom crkvom danas, sa pravoslavnom, baptistickom i drugim crkvama, one se podrivaju iznutra, ili su u procesu propadanja ili su porazene.
Licno sam ti postavio sliku, gde sede adventisti, pravoslavci, katolici i ostali protestanti za okruglim stolom a iza njih svevidece oko, mislim da je na nekom ekumenskom skupu.
Zatim to isto 'oko' licno sam video na oblaku pri vrhu iznad propovedaonice u Adventistickoj crkvi u Novom Sadu. Mislim da vise tamo ne stoji,bila je proslava postojanja Adventisticke crkve u NS, pa je valjda neko postavio. Takvih simbola ima u svim crkvama i svuda i u pravoslavnoj.. A satanisticki agenti koji to rade, njima je sve poznato..
To su sublimirane poruke koje deluju na um i podsvest, sa namerom da izopace covekov duh i misli, tako da kada dodje antihrist ljudi budu spremniji da ga prihvate.
To je ono oko cega ja pozivam ljude da se bore i ujedine, da prepoznaju u svojim crkvama, ko to radi, da takvoga udalje i da se koliko mogu bore protiv toga. Jer svi smo ugrozeni.
Pozivam i katolike i pravoslavce i adventiste i baptiste i sve ostale..

A Jehovne Svedoke da prihvate Isusa Hrista za svog Boga i spasitelja, da prepoznaju da takva organizacija nije na dobrom putu(da je osnovana direktno od protivnika), i da ima antihristov duh..

Naslov teme ''sotonin stab za dezinformacije'' , ne bi trebao da ima nikakve veze sa J.S.
Svi smo mi ugrozeni i na zalost dezinformisani, antihrist radi na tome, pravi nas slepe, truje u nasim sopstvenim crkvama, a mi nevidimo...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
mnogi od vas još nisu progledali
jer da jesu
shvatili bi odavno da jezuiti - jedan dio rimokatoličke crkve, drži pod potpunom kontrolom ama baš sve svjetske vjerske organizacije, osim pravih kršćana sljedbenika Isusa Krista
jezuiti su odavno ubačeni po cijelom svijetu u sve vjerske grupe i crkve, pa vode čak i ateizam,
čak imaju utjecaj i na budizam, pa i na crkve koje otvoreno niječu Bibliju - obožavaju lucifera
dakle vatikan preko jezuita i ostalih svojih vojnika ima DIREKTAN utjecaj na sva vjerska učenja, osim rekao sam već na Biblijski vjeronauk pravih kršćana
jer nama se nemogu niti prišuljati, niti infiltrirati među nas, štiti nas Svemoguči Jehova i Krist Isus naš Spasitelj

prava Kristova crkva nikada neče prihvatiti neki drugi vjeroanuk osim Biblijskog
i po tome če se razlikovati od svih ostalih

glavno obilježje svakog štaba za dezinformacije je vjeronauk suprotan Bibliji
(trojstvo, nedjelja,marija spasiteljica i na kraju dolazi ekumena, tu se svaki štab za dezinformacije udružuje sa vatikanom)


glavni nauk Biblije, temelj kršćanske vjere se sastoji od tri bitne točke :
- Bog Jehova je Jedan Jedini
- Isus je Spasitelj svih grešnika
- subota je dan odmora
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Istina Mire, Jezuiti su danas prisutni u svim verskim zajednicama.
Alberto Rivera govori o tome, da su Jezuiti ubaceni i u Adventisticku crkvu radi podrivanja sme organizacije, i iz tog razloga danas imamo razlicite simbole unutar jednog odredjenog broja Adventistickih - ali i drugih crkava.

Ja jesam toga svestan, ali kao Adventista nikada ne bih napustio stanoviste koje imam, jer verujem osvedocen Duhom Bozjim da je Adventisticka crkva u potpunosti Bozja - od njega podignuta.
S tim u vezi, ljudi se mogu pokvariti, ali istina ostaje jedna i utemeljena..

Sama Ellen White govori o tome - da ce u poslednjem vremenu doci do duhovnog otpada, i da ce mnogi cak i iskreni vernici prodati svoju veru i pridruziti se otpalom vavilonu, i biti cak veci protivnici istine nego sto su bili vernici dok su tu istinu podrzavali.

Ipak, moramo razlikovati one zajednice koje su direktno osnovali Jezuiti ili pak Masoni, od onih u koje su oni kasnije ubaceni.

Verujem da su neki pogledali video materijal pod naslovom "VATIKANSKE UBICE" koji upravo govori o ovome.
Nisam siguran da li je dozvoljeno postavljanje video materijala, pa iz tog razloga neka svako pronadje na joutube i pogleda.

Jos nesto.
Naravno da je Ellen White govorila protiv masona, i da ne treba biti clan masonske organizacije.
Ona je cak u jednom slucaju savetovala jednog brata Adventistu koji je bio clan Masonske organizacije, da izadje iz nje, jer Hriscanin ne treba da bude pripadnik takvih illi slicnih organizacija.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
bravo laodikeja
vidi se da znaš kada želiš znati

a kada ti sine - kad prosvjetliš, da su jezuitska učenja suprotna Biblijskom,
kada shvatiš da jezuiti forsiraju rimokatoličko učenje da je Duh Sveti osoba, da je Bog trojstvo i da je nedjelja dan odmora, i da se Biblija može spiritistički tumačiti
velika će biti tvoja nagrada

mali ispravak
mi kršćani ne govorimo ni protiv koga, a nije to radila ni sestra White
iznosimo Biblijski nauk, a to što se ljudi ovog svijeta ne slažu sa istinom nije u redu da nas se predstavlja kako govorimo protiv nekoga, bio to čovjek ili organizacija

nije nas Gospodin Isus Krist podigao da se ljudima ovog svijeta ulizujemo, da sa njima jedemo i pijemo,
nego da cijeli svijet pomirimo sa Bogom, da ih učinimo učenicima Isusa Krista dajući im Evanđelje
velika je zadaća opomenuti svijet, upozoriti ih o skorašnjem drugom dolasku Spasitelja, treba uputiti posljednji poziv milosti svim nepokajanim grešnicima, nakon što vrijeme milosti istekne uslijedit če sedam čaša gnjeva Božjega na sve koji se nisu pokajali - ostavili grijeha
 
Natrag
Top