Sotonin Stab za Dezinformacije

Sta je cilj Staba za dezinformacije

  • Da iskreno i tacno pokaze ljudima koja je religija u pravu

    Votes: 1 14,3%
  • Da iskreno i tacno objasni ljudima ko je Bog

    Votes: 0 0,0%
  • Da iskoristi ljude za svoje ciljeve,da ostave Boga i religiju

    Votes: 6 85,7%

  • Total voters
    7
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Ovo sto sam izneo o Jehowinim su cinjenice, neke od njih sam pronasao u knjigama Jehovinih svedoka, a neke u nekim drugim izvorima.

Zvanicne informacije o Jehovinim svedocima glase:

Jehovini svedoci su u savremeno doba počeli da deluju u 1870-im. U početku su se zvali „Istraživači Biblije“ ali su 1931. godine usvojili ime „Jehovini svedoci.
Osnivac Jehovinih svedoka je bivsi prezviterijanac Carls Tejz Rasel.
Godine 1879. pokrenuo je polumesecni casopis "Kula stražara" kao vesnik prisustva Hristovog, koji je uređivao do svoje smrti 1916. godine.

-.
Ovo je vec tacno.A sto si rekao pa porekao da su se u startu zvali Jehovini svedoci???Da su tek 1931 uzeli ime 20 godina nakon smrti rasela....
A to sto se tice masona,tebi su masoni i astrolozi i svi idu u isti kos.Masone je oduvek zanimao pre svega novac,kako da budu jos bogatiji,
dok je Carls Rasel dao sav svoj novac da bi pomogao ljudima.
To ti je Laodikeja kao nebo i zemlja.,razlika kao noc i dan!!!
Sve ostalo je samo tvoje pljuvanje koje je servirano iz sotoninog staba za dezinformacje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Astrologija ili filozofija slavljenja paganskih astroloskih bozanstava je osnov Masonerije, to je opste poznata stvar.

Sto se tice ostalog, svako nek proucava za sebe, pa neka otkrije istinu, a poznanje istine i zastita od lazi treba da bude prioritetni cilj svakog coveka.
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
dragi moj kolega laodikeja

ti si adventista unazad par godina
i primio si njihovo današnje učenje, nisi ni mogao drugačije jer nebi mogao ostati sa njima
čovjek koji živi kako Bog zapovijeda, nema šta tražiti u crvi adventista danas jer je to zajednica največih svjetskih licemjera, govore a ne drže, samo ko fol revnuju za otačke običaje

želim ti naglasiti da su adventisti nakon nedolaska Isusa Krista 1844.g i velikog razočarenja počeli odstupati od istine i Biblije
dakle u 19.stoljeću su se počeli kvariti, prihvačati NEbibiljska naučavanja još dok su im vođe i organizatori crkve bili živi i među njima
naglasio sam ti da je uriah smith koji je bio vođa crkvena tiskare namjerno zapalio i unuštio mnoge spise sestre white koji nikada nisu došli u javnost
također je mnoge spise prepravio, da bi time nanio zlo djelu Božjem, širenju istine Evanđelja
a remek djelo zla adventisti postaju nakon smrti sestre white i odbacivanja opomene koje su primili radi svog duhovnog pada
tvrdim neporecivo da je adventizam danas čisti rimokatolicizam u duhu i nakon rimokatoličlke crkve največi je štab za dezinformacije

upamti da spedy12, moja malenkost nije u pravu nego je u pravu Sveto Pismo

svako prljavo i kvarno srce hoče idola, takvo srce neče Bog Jehovu niti Isusa Krista, niti život u svetosti
srce nepreporođeno želi formalizam i živi ga, a to je siguran put u vječnu propast
kada je Isus Krist Spasitelj u srcu, onda vjeruje u samo Jednog Boga i poštuje Ga

a ja te u ljubavi Gospodina Isusa Krista savjetujem
kupi od Spasitelja zlata u vatri žežena i masti za oči da bi vidio
neka ti Gospodin naš Spasitelj bude milostiv i ukaže ti PRAVU ISTINU

jer
izgibljeni ljudi na čelu sa adventistima izgovaraju one strašne riječi kada se prekasno probude i otrijezne od pijanstva grijeha:

Žetva je prošla, ljeto minulo, a mi se ne izbavismo.
Jeremija 8:20
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Laodikejac,
cudi me da si se veoma brzo nasao na ovoj temi,i tako zestoko napao Jehovine svedoke?
Da li su te istine o sotonskom stabu za dezinformacije pogodile kao njenog pripadnika?
Nije problem ako kazes neku istinitu informaciju,ali tvoje nebuloze nemaju kraja.
Za tebe su svi masoni ,svi oni koji nisu u adventistickoj crkvi.
I ne rece mi koji je to mason napustio veoma unosan posao koji mu je donosio sve vise i vise novca da bi isao ljudima i pricao im o Bogu,zatvorio svoju firmu i stecen novac davao za stampanje knjiga koje su donosile potpuno suprotnu nauku koja se do tada cula, i koja je bila za mnoge ludost i zbog cega su ga napadali,i sto je poklanjao siromasnima????
Reci ako znas za jos jedno takvo ime sem Carlsa rasela.
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Klanjaj se amerikancu raselu ako misliš da je u njegovom imenu spasenje.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Jehovini svedoci niti su idolopoklonici ,niti covekoljupci,a ti pogledaj donje stihove pa priznaj da se klanjas slikama.
5.Mojsijeva 4:
15 Zato čuvajte dobro duše svoje; jer ne videste nikakav lik u onaj dan kad vam govori Gospod na Horivu isred ognja,
16 Da se ne biste pokvarili i načinili sebi lik rezan ili kakvu god sliku od čoveka ili od žene,
17 Sliku od kakvog živinčeta koje je na zemlji, ili sliku od kakve ptice krilate koja leti ispod neba;
18 Sliku od čega što puže po zemlji, ili sliku od kakve ribe koja je u vodi pod zemljom;
19 I da ne bi podigavši oči svoje k nebu i videvši sunce i mesec i zvezde, svu vojsku nebesku, prevario se i klanjao im se i služio im; jer ih Gospod Bog tvoj dade svim narodima pod celim nebom;
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2010
Poruka
1.246
Bog ispituje srce dakle ono čemu su naklonjene naše emocije. Dakle ne moraš doslovno da se klanjaš na kolenima pred raselom i amerima iz Njujorka nego u srcu jer to je za Boga bitno kome ili čemu su naklonjene naše emocije.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Spedy.

Iz laznih informacija koja iznosis - rekao bih da upravo ti radis u sluzbi stavba za dezinformacije, jer to sto iznosis je kontradiktorno sa istorijom Adventnog pokreta.

Kao prvo, do smrti Ellen White 1915 godine, i njenog supruga James White 1881, svi rukopisi su bili pod njihovom i kontrolom njene porodice.
Crkva jeste tim spisima raspolagala po njenoj volji, i bavila se izdavastvom njenih knjiga i rukopisa, ali tvoje tvrdnje da je Uriah Smith namjerno zapalio i unuštio mnoge spise sestre white i da oni nikada nisu došli u javnost - su apsurdne neistine, i ne uklapaju se u sliku stvarnih dogadjaja, jer Urija Smith je ziveo i radio za zivota sestre White i njenog supruga, a umro je pre nje - 1903 godine.
Sestra White je umrla 1015 a njen suprug James White 1881 godine tako da je tvoja tvrdanja apsolutno neistinita, jer tek nakon njene smrti, svi njeni ruopisi su sakupljeni.

Danas u zaostavstini Ellen White postoje originalni rukopisi Ellen White koji su preuzeti od njene porodice nakon njene smrti, u vreme kada je Urija Smith vec bio u grobu, tako da su tvoje informacije neistinite

Kao drugo, slazem se sa tobom da se Adventna crkva danas nalazi u stanju duhovnog spavanja, i o tome upravo govori Ellen White u svojim spisima - da ce se Adventni narod u poslednjem vremenu nalaziti u tom stanju, ali ona ni na jednom mestu ne blati crkvu niti je naziva Vavilon, vec govori da ce se u Bozjoj crkvi sprovesti reforma i da ce ona doziveti duhovno probudjenje, i da ce Bog kroz ovu crkvu objaviti istinu ovom svetu u poslednjim dogadjajima.

Prema tome, tvoji propusti i zle namere su ocigledne.

Naravno, rec Bozja je jedino merilo istine, a ti upravo padas na tom ispitu reci Bozje.

Ja sam vec napomenuo da si ti u prednosti u odnosu na ostale - jer imas svest o nekim kljucnim istinama koje pretstavljaju uslov spasenja, ali neka ti Gospd pomogne da spoznas i onaj najosnovniji uslov, a to je potpuno predanje celog bica Hristu, kako bi ti on dao iskustvo promene, da sve sto znas - prakticno primenis Duhom Svetim.

Pozdrav!

-------------------------------------------

Odgovor za Zaokret.

Ja sam vec napomenuo da sam prestao da pisem o organizaciji Jehowinih svedoka iz razloga sto se ovde uz istine - iznose i poluistine i neistine o njima.
Ja ne mrzim ni jednog coveka - i taj izraz ne postoji u mom recniku.
Izneti istinu da bi ljudi bili sacuvani od prevara I uputili se na istinu - je nesto sasvim drugo, to je radio i Isus, to s cinili i apostoli, uvek razotkrivajuci prevare i upucujuci ljude na istinu I rec Bozju kao zastitu od prevara.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Sotona ima stožere za de
u svakoj postojećoj današnjoj Crkvi, Skupštini, ...

Valjana Kršćanske zajednice danas!
NEMA!

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.409
Bog ispituje srce dakle ono čemu su naklonjene naše emocije. Dakle ne moraš doslovno da se klanjaš na kolenima pred raselom i amerima iz Njujorka nego u srcu jer to je za Boga bitno kome ili čemu su naklonjene naše emocije.
Tvoj odgovor ima samo polusitine.
Tacno je da Bog ispituje i Srce i bubrege i sve ostalo,pa cak i nase pomisli.
Rasel je odavno umro i niko mu se nikada nije klanjao ni onda ni sada!
"Klanjanje u srcu" bilo kome sem Jehovi preko sina Isusa,takodje je pogresno i osudjujuce.
Pogresnoj osobi pa cak i ogromnoj vecini Jehovinih svedoka,pripisujes ovakve stvari.
 
Natrag
Top