Sombor.

Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Slažem se za Apatin bio sam tamo sredinom oktobra, inače sam iz Crne Gore ali u Apatinu imam rodbinu i uvijek tamo rado idem.
Volim i Sombor ali sam služio vojsku na aerodromu 1994 pa mi se bio dosadio_Opet mi nedostaje...

"U malom gradu kraj Dunava,tamo gde se najbolje pivo toci,tamo su najlepse ribarske noci,tamo su moje,zelene oci.Apatine moj najdrazi grade,u starim knigama nadjoh ti ime,niko te nikad opevao nije,ime ti nije,nije za rime.Veceras pevam najlepsu pesmu,tebi je pevam,nek bude tvoja,ako se nekad i rastanemo,ostaces najlepsa ljubav moja"
 
Član
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
46
Ja sam rodjen Somborac i volim Sombor, stvarno je super , leti je prelep, pun je kafica, diskoteka, i sad se otvaraju nove doskoteke i kaficu (Rebraca ih otvara :) ) i bice extra :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
10
neeeee živim u Somboru,i on je moj grad ali ....pre izbeglica,sa njima i njihovom kulturom na dnu smo
Potpuno se slažem sa tobom, ja sam Nišlija došao sam davne 67 i znam kroz šta je sve prošao Sombor. Pod izgovorom da ga ulepšavaju oni ga uništavaju, jedino znaju sa testerom da rade. Nekadašnji park sada je ćelavi trg, Sa glavne isečena drveća jer su blizu kuća a sada su zasađena nova čak bliže. U suštini lep, fin mali gradić što kaže "lala" ko sa slike. :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
2
дуго нисам видела мој "студијски" град...зеленило, фијакер и лепота док не падне прва киша....
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
3
Volim Sombor

Sombor je moj grad

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Sombor je i ovo........

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Volim Sombor fijakere
 

Prilozi

  • ZGRADA_ZUPANIJE_SOMBOR_SOMBOR-ZUPANIJA.jpg
    ZGRADA_ZUPANIJE_SOMBOR_SOMBOR-ZUPANIJA.jpg
    93,6 KB · Pregleda: 86
  • DUZIJANCA_SOMBOR_DUZIJANCA.jpg
    DUZIJANCA_SOMBOR_DUZIJANCA.jpg
    83,5 KB · Pregleda: 86
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.01.2010
Poruka
10
Glavna ulica snimljeno sa istog mesta 1960 i 2010 god.
index.php
index.php
 

Prilozi

  • Sombor .jpg
    Sombor .jpg
    61 KB · Pregleda: 72
  • Sombor 2010.jpg
    Sombor 2010.jpg
    89 KB · Pregleda: 73
Poslednja izmena:
Natrag
Top