Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Posle nekog vremena super rada ADbloka naisao sam na jedan problem koji ne mogu da resim.
Od pre 15-ak dana ADblok ne moze da odradi svoje na jednom sajtu i nije mi jasno zasto.
U pitanju je Filmovizija, strani filmovi sa prevodom, watch movie online (ako ovo ne smem vi obrisite :) )
Cim ga otvorim prevuce se crna zavesa preko ekrana i pise kao:`ADblock vam je blokirao sadrzaj sajta iskljucite ga`
sto mi naravno ne pada na pamet
Pa ako je neko nesto zna sta dalje bio bih zahvalan
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ja vecinom izbegavam takve sajtove gde mi kaze da iskljucim adblock i tebi bi bilo bolje neces tu nista moci pogledat osim virusa
 
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
8
potrebni sistemi

ako mi neko moze pomici
potrebni su mi ciste i nemodifikovane instalacije sledecih sistema kao i cd kkljucevi za instalaciju
znaci ponavljam ciste instalacije bez nekog dodatka i slicno. zelim da imam na cd-u svaki od ovih sistema posebno

Windows Xp Sp2 x86
Windows 7 Ultimate x86
Windows 7 Ultimate x64
Windows 8 Pro x86
Windows 8 Pro x64
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
To možeš da dobiješ bez problema,odeš na microsoftovu stranicu i kupiš sistem po sistem uz koji ti pošalju ključ.Ako si shvatio inače sve drugo su ti krekovani sistemi s raznim aktivatorima a to što ti tražiš imaju samo oni koji imaju licencirane sisteme.Evo ovdje imaš orginalne sisteme ,ključ moraš imati ili ti vrijede samo u probnom vremenu.http://www.compfixit.net/downloads/
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruka
6
Pozdrav svima , nadam se da je ovo pravi forum gde da postavim (mislim sekcija da ne gresim), Potrazio sam po celom internetu i ovo mi je zadjnja sansa. Instalirao sam Iatkos S3 mac os x snow leopard 10.6 , sve sam podesio ali internet nikako nemogu da podesim .
Neznam sta da radim ja koristim ADSL 6mb/s telekom srbija(preko box paketa ako je bitno) posto je ovo staticki pc koristim preko kabla, nemam wifi i neznam kako da podesim pa sam se vratio na windows molim za pomoc , HVALA UNAPRED !
 
Natrag
Top