Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
64bit Windows 7 Ultimate, bolja stvar trenutno ne postoji.. Ubio bih se kad bih morao da se vratim na Vistu ili jos gore, XP :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
Gde je video snimak? :???:

Btw,koristim 64-bitni i mnogo mi se sviđa! :yea:
Win 7 konZa...Skoro kao munZe!:blum3:

Izvinjavam se, ne znam kako nije uspeo onda da pokaze link... evo ponavljam ga


Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=GPM9Dc70etI
Mada je to video sa slikama mog WINDOWSa 7 u slide show-u

Ja sam pre neki dan instalirao windows developer preview ili kako ga neki zovu wndows 8, i mogu reci da je sroz OOKK. Ima integrisani antivirus, metro style, jednostavno drugaciji je ali i lepsi od SEDMICE. Preporucujem da probate.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
86
Na laptopu win 7 ultimate 64 bit,na desktopu xp.Molim da me neko uputi na neki koristan link ili tutorial,a vezan za Ultimate,da ga malo proučim,funkcije,korišćenje,rukovanje,znate već,sve one korisne stvari koje nam olakšavaju rad u njemu.Dopada mi se,ali se još uvek ustručavam da eksperimentišem sa njim.:???:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
Na laptopu win 7 ultimate 64 bit,na desktopu xp.Molim da me neko uputi na neki koristan link ili tutorial,a vezan za Ultimate,da ga malo proučim,funkcije,korišćenje,rukovanje,znate već,sve one korisne stvari koje nam olakšavaju rad u njemu.Dopada mi se,ali se još uvek ustručavam da eksperimentišem sa njim.:???:

Imas na forumima, mada ne verujem da ces naci bas to sto trazis, najbolje je da sam petljas a i razlika je ocigledna, WIN 7 10% bolji od XPa, samo cepaj eksperimentisi !!! ;)
 
Natrag
Top