Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
yes1.gif
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
57
intel pentiumR 3.40Ghz, 4GB RAM memory, 750GB HDD, 1GB grafika, 64bit operativni sistem windows 7.
Sta da kazem... windows 7 ZAKOOONNNNNNNNNNN !!!

Evo jedan video snimak koj sam napravio u movie makeru - kako izgleda moj windows 7, pa pogledajtee !
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
intel pentiumR 3.40Ghz, 4GB RAM memory, 750GB HDD, 1GB grafika, 64bit operativni sistem windows 7.
Sta da kazem... windows 7 ZAKOOONNNNNNNNNNN !!!

Evo jedan video snimak koj sam napravio u movie makeru - kako izgleda moj windows 7, pa pogledajtee !

Gde je video snimak? :???:

Btw,koristim 64-bitni i mnogo mi se sviđa! :yea:
Win 7 konZa...Skoro kao munZe!:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
124
Pih...

Mi koristimo Vistu već duže vreme, ali kada je izašao Win 7 odlučili smo da se okušamo. Nije nam se dopao. Sporiji je od Viste, nije dobar za online igrice tipa Call of Duty i slične... ''Šminka'' u Win 7 je zaista dobra, ali funkcije katrastrofalne. Tako da smo se vratili na Vistu i zadovoljni smo. Preporućila bih je svima... :yea:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mi koristimo Vistu već duže vreme, ali kada je izašao Win 7 odlučili smo da se okušamo. Nije nam se dopao. Sporiji je od Viste, nije dobar za online igrice tipa Call of Duty i slične... ''Šminka'' u Win 7 je zaista dobra, ali funkcije katrastrofalne. Tako da smo se vratili na Vistu i zadovoljni smo. Preporućila bih je svima... :yea:

Vi? Ima vas više ili je u pitanju samopersiranje? :lol:

Po mom mišljenju - Vista nije ni blizu Windows 7! Meni se na Visti dešavalo da padne sistem kada ubacim DaemonTools...wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
124
Vi? Ima vas više ili je u pitanju samopersiranje? :lol:

Po mom mišljenju - Vista nije ni blizu Windows 7! Meni se na Visti dešavalo da padne sistem kada ubacim DaemonTools...wacko2


He, he... :) Nije samopersiranje.
Meni se sa Vistom nije desilo ništa loše. Sa Daemon Tools-om radi normalno, sa svime i svima radi inormalno. :) :) :)
 
Natrag
Top