Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Prvo sam imao uTorrent i BitTorrent tu mi je pokazivao gresku : error write to disk i specifided, a sada imam BitLord i pokazuje mi samo znak uzvika i stane sa skidanjem
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Moras odrediti u podsavanjima putanju foldera gde ces smestati file-ove koje skidas, npr D:\Download Torrents, jednostavno napravi folder, i imenuj ga kako god zelis, zatim pokreni svoj torrent client, ides na Preferences (uTorrent ili BitTorrent, isto je kod oba programa), zatim ces videti sa leve strane menu tab, izaberi Directories, u njemu check-iraj prvi box "Put new Downloads in:", pobelece ti polje u kome treba da odaberes putanju folder-a, klik na ... i iz subdirektorijuma odaberi putanju, zatim klik na Apply i potvrdi sa OK.
Evo slike:
BitTorrent.jpg
Restartuj Torrent Client i proveri da li ce skidati....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.12.2011
Poruka
63
Moras odrediti u podsavanjima putanju foldera gde ces smestati file-ove koje skidas, npr D:\Download Torrents, jednostavno napravi folder, i imenuj ga kako god zelis, zatim pokreni svoj torrent client, ides na Preferences (uTorrent ili BitTorrent, isto je kod oba programa), zatim ces videti sa leve strane menu tab, izaberi Directories, u njemu check-iraj prvi box "Put new Downloads in:", pobelece ti polje u kome treba da odaberes putanju folder-a, klik na ... i iz subdirektorijuma odaberi putanju, zatim klik na Apply i potvrdi sa OK.
Evo slike:

Restartuj Torrent Client i proveri da li ce skidati....



Ovo je baš detaljan odgovor i trebao bi da pomogne u rešavanju problema.
Svaka čast :yea:
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.395
Ponekada se desava da antivirus blokira aplikaciju.Imao sam iskustva sa AVG Internet Security 2013
antivirusom on se petljao tamo gdje ja nisam zelio te je tako sam blokirao neke programe.Sada kada koristim avas profesional nemam tih problema jedino kada sam antivirus zatrazi da li da dozvolim ili odbijem ja tu odreagujem ostalo radi perfektno.Isti problem sam imao sa you tube downloaderom isto ga je AVG blokirao nije bilo sanse da pokrene download.Sve se rjesilo promjenom antivirusa.Inace koristim sedmicu ultimate i sve radi savrseno.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Pokusavao sam da promenim direktorijum skidanja i da iskljucim anti virus i firewall, ali necee
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
blokada reklama

Pozdrav dragi forumasi

Da li neko zna kako da blokiram glupe reklamne sajtove poput Traviana itd.:stupid:
Ono kad odete na neki sajt i gde god kliknete on otvara kojekakve gluposti
Inace koristim Chrome,OS windows XP
Unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
2
Одг: blokada reklama

Ima i za chrome, u google ukzcaj samo adblock for chrome i naci ces.
 
Natrag
Top