Software {Chat}

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja sam prvo koristio profesional pa posle prešao na ultimate sada na osmici.Sve 64bitna verzija. Mislim da je pro bio bolji ali sam zagubio disk tako da ostao na U.....
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Do skora sam ga koristio 64 bitnu a sada sam na osmici koja sa ovim sart dugmetom potpuno ista kao sedmica tako da se ne vraćam na sedmicu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
265
Probao sam svašta:Advenced system care,Glary,Kingsoft PC doctor,Wise 365(dobio u givaway) al ništa ne može očistiti kompjuter kao Tune up.Probajte;prije upotrebe svakog od gore navedenih provjerite veličinu C particije a na kraju pokrenite Tune up.Razlika je drastična
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
13
WinASO registry optimizer trenutno koristim, a ranije sam koristio i TuneUp utilities koji je takodje dobar. Za defragmentaciju koristim IObit smart defrag.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Probao sam svašta:Advenced system care,Glary,Kingsoft PC doctor,Wise 365(dobio u givaway) al ništa ne može očistiti kompjuter kao Tune up.Probajte;prije upotrebe svakog od gore navedenih provjerite veličinu C particije a na kraju pokrenite Tune up.Razlika je drastična
To sam i Ja primjetio stvarno preporucujem,Tune UP 2013,jako je dobar,ali i odlicno cisti C particiju,(gdje je windows),meni je oslobodio cak 18GB,beskorisno zauzetog prosotora,koji je nacesce old restore point i windows update backup te temaplory files...itd...
I ispravio preko 300 gresaka u registri bazi.
Nakon njegove upotrebe komp mi radi 60% brze i bolje,te imam 18GB vise slobodnog prostora!
Definitivno najbolji i moja Preporuka TuneUp Utilities 2013 | Speed Up and Optimize Your PC!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
trenutno imam instaliran Kingsoft PC Doctor i pratim kako se ponaša, jer sam ga instalirao prije dva dana, za sada sam zadovoljan, no slažem se sa n3m3sis da je tune up utilites 2012 jako močan!

pozz!
Drago mi je da jos neko koristi Kingsoft,mada me je Pc Doctor razocarao na nekim racunarima je obrisao konekcije i napravio pometnju sa programimavoleo bih cuti i tudje misljenje ,ja inace koristim KINGSOFT ANTIVIRUS koji je takodje free ,i kao takav je ekstra
 
Natrag
Top