Smart tv koji uzeti: Savjet

Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Bolje uzmi bez smarta i posebno kupi Android TV box.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Ako se odlucis za smart TV, obavezno prekrij kameru necime jer je jedino tako sigurno da te neki hakeri ili CIA nece gledati.
 
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
228
Sve ovisi kakve zahtjevi imas od samiot TV!

@radja71, sigurno sakal da ti kaze deka sa android box-a imas pogolemi mogucnosti, brzina, aplikacije itd.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Upravo tako.
Sa fabričkim TV softverom (Smartom) si ograničen na samo te aplikacije, a sa Android softverom i sam znaš da ima mnogo više mogućnosti.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Upravo tako.
Sa fabričkim TV softverom (Smartom) si ograničen na samo te aplikacije, a sa Android softverom i sam znaš da ima mnogo više mogućnosti.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
OK. Preporuči mi nešto s androidom (ne preskupo). Najviše me interesira zbog Kodija i gledanja TV programa.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Ja sam na aliexpress platio prije 10 dana neki X92 za 80 eura. Dodje sa 3GB rama i 32 GB interne memorije + dodje bežična tastatura koja je extra i ista može i na komp da se poveže.
Ako hoćeš možeš uzeti jeftinije ako izabereš iz liste manje Rama i interne memorije ili bez te tastature.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Nismo se razumjeli, ja sam mislio na Android TV (hvala na savjetu). Znači TV kojiu sebi ima ugrađen android.

Ako znaš gledao sam neke modele i interesuju me Philips, Samsung, Grundig samo ne znam koji da uzmem (odnosi kvaliteta, serija modela, boja, slike...). Koji su bolji?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Nismo se razumjeli, ja sam mislio na Android TV (hvala na savjetu). Znači TV kojiu sebi ima ugrađen android.

Ako znaš gledao sam neke modele i interesuju me Philips, Samsung, Grundig samo ne znam koji da uzmem (odnosi kvaliteta, serija modela, boja, slike...). Koji su bolji?
Treba mi samo da mogu u njega ubaciti kodi i gledati. Za igrice ne.
 
Natrag
Top