Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Smart tv koji uzeti: Savjet

• Začetnik teme ocalinko
  • Datum pokretanja
radja71

radja71

Član
Bolje uzmi bez smarta i posebno kupi Android TV box.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока

F

Fanuc

Ako se odlucis za smart TV, obavezno prekrij kameru necime jer je jedino tako sigurno da te neki hakeri ili CIA nece gledati.

T

trickydi

Sve ovisi kakve zahtjevi imas od samiot TV!

@radja71, sigurno sakal da ti kaze deka sa android box-a imas pogolemi mogucnosti, brzina, aplikacije itd.

radja71

radja71

Član
Upravo tako.
Sa fabričkim TV softverom (Smartom) si ograničen na samo te aplikacije, a sa Android softverom i sam znaš da ima mnogo više mogućnosti.

O

ocalinko

Član
Upravo tako.
Sa fabričkim TV softverom (Smartom) si ograničen na samo te aplikacije, a sa Android softverom i sam znaš da ima mnogo više mogućnosti.

OK. Preporuči mi nešto s androidom (ne preskupo). Najviše me interesira zbog Kodija i gledanja TV programa.

radja71

radja71

Član
Ja sam na aliexpress platio prije 10 dana neki X92 za 80 eura. Dodje sa 3GB rama i 32 GB interne memorije + dodje bežična tastatura koja je extra i ista može i na komp da se poveže.
Ako hoćeš možeš uzeti jeftinije ako izabereš iz liste manje Rama i interne memorije ili bez te tastature.

O

ocalinko

Član
Nismo se razumjeli, ja sam mislio na Android TV (hvala na savjetu). Znači TV kojiu sebi ima ugrađen android.

Ako znaš gledao sam neke modele i interesuju me Philips, Samsung, Grundig samo ne znam koji da uzmem (odnosi kvaliteta, serija modela, boja, slike...). Koji su bolji?

O

ocalinko

Član
Nismo se razumjeli, ja sam mislio na Android TV (hvala na savjetu). Znači TV kojiu sebi ima ugrađen android.

Ako znaš gledao sam neke modele i interesuju me Philips, Samsung, Grundig samo ne znam koji da uzmem (odnosi kvaliteta, serija modela, boja, slike...). Koji su bolji?
Treba mi samo da mogu u njega ubaciti kodi i gledati. Za igrice ne.