Smak sveta

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Da li verujete da ce se dogoditi?Neki naucnici su izjavili da ce se desiti 12.12.2012. Sudeci po katastrofama koje su zadesile zemlju,smak sveta je vec poceo.Da li je moguce da nas vise nece biti?
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nama ne treba smak svjeta mi smo već smaknuti. A što se tiče tog nekog proročanstava prorekli su da neće biti 21. vjeka a meni se čini da nisu bili u pravu. 21.12. je odjednom odjeknuo kao bomba kao da se o njemu nikad prije nije znalo. Da ja tebi fino kažem šta je to. To je (još jedno) američko njesra kojim hoće da zarad što je više moguće para, evo sad su počeli praviti punkere pod zemljom pa ih prodavat, udarila ih je kriza. A na 21.12.2012. sunće će izaći poravnano sa centrom galaksije Maje su to prorekle da će se DESITI VELIKA PROMJENA U ČOVJEČANSTVU a ne smak svjeta kao što Ameri izmišljaju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Bilo smaka sveta ili ne mi tu ne možemo baš ništa učiniti... Zašto onda o tome lupati glavu?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Nama ne treba smak svjeta mi smo već smaknuti. A što se tiče tog nekog proročanstava prorekli su da neće biti 21. vjeka a meni se čini da nisu bili u pravu. 21.12. je odjednom odjeknuo kao bomba kao da se o njemu nikad prije nije znalo. Da ja tebi fino kažem šta je to. To je (još jedno) američko njesra kojim hoće da zarad što je više moguće para, evo sad su počeli praviti punkere pod zemljom pa ih prodavat, udarila ih je kriza. A na 21.12.2012. sunće će izaći poravnano sa centrom galaksije Maje su to prorekle da će se DESITI VELIKA PROMJENA U ČOVJEČANSTVU a ne smak svjeta kao što Ameri izmišljaju.

E' matori hvala za ovo...mrzelo me da čitam o tome ,zanimalo me da li je to istina jer znam da Maje šta god da su predpostavile tako je i bilo...
A po Nostradamusu će ove ili sledeće godine neko ubiti Papu u Beogradu (Papa nikada do sad nije posetio Beograd).

Što se tiče smaka sveta uopšteno ,desice se sigurno u narednih ,ako ne 100 onda 500 godina sigurno...nestace vode za piće,ako ne zamenimo izvor energije sa nafte na bilo koji drugi sistem i tu smo ugasili...sve će da ode u beton ...ili ćemo da se poubijamo medjusobno...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
PROMAŠENA PREDSKAZANJA

* 634. god. p.n.e: Rimljani su očekivali da će njihov grad biti sravnjen

sa zemljom, jer je to bila 120. godina od osnivanja Rima



* 500. god: Smatralo se da će Isus sići na Zemlju i da će to biti kraj sveta kakvog mi poznajemo.


* 1000. god: Veliki broj priča opisuje masovnu paranoju
koja je vladala uoči te godine jer se smatralo da toliko okruglih
brojeva ne može doneti ništa dobro.



* 1555. god: Francuski teolog Pjer d’Ajli predvideo je smak sveta, jer se tada po njegovoj računici navršava 7000. godina od stvaranja sveta.


* 1843. god: Viljem Miler, vođa Mileritske sekte, objavio je rezultate svojih proračuna po kojima će se Isus Hrist vratiti na Zemlju između 21. marta 1843. i istog dana sledeće godine.


* 1900. god: Više od 100 članova sekte Ruska braća i sestre crvene smrti izvršilo je samoubistvo 13. novembra 1900. godine, jer su očekivali da će toga dana biti smak sveta.


* 1910. god: Halejeva kometa se pojavila ove godine i sa sobom donela strah da će 18.maja otrovati sva živa bića.


* 1988. god: Edgar Vajznant objavio je knjigu 88 razloga zašto će 13. septembra te godine biti smak sveta, koja je postala bestseler.


* 1997. god: U martu je Sunčev sistem posetila kometa Hale-Bop, koja je takođe, donela proročanstvo o smaku sveta


*1999. god: Zbog „nezgodnog“ datuma sa tri obrnute šestice mnogi su prognozirali nestanak sveta


* 2000. god: Vekovima unazad smak sveta je najavljivan baš za ovu godinu, zbog famoznog niza nula.

Izvor:

Novosti
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kao i mnogo puta do sada. Prilika da šarlatani pokupe neku kintu, a praznoverni "obogate" nečim svoj isprazni život...
 
Natrag
Top