Smak sveta

Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Nostradamus je obican lazov. Mojoj majci je vec dva puta poslao neka pisma, u kojima pise a ko mu posalje neke pare (mislim da je bilo oko 2000 din) da ce se njen zivot promeniti, obogatice se i bice kao san. Ja i otac i ostali clanovi porodice smo majci preporucili da to ne ucini jer je moguce da je to sekta. Kako tad tako i danas, vise nista ne salje.

Sta mislite o ovome?
Ako je neko zainteresovan mogu i uslikati pisma da vidite, da ne ispadne da lazem.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nostradamus je obican lazov. Mojoj majci je vec dva puta poslao neka pisma, u kojima pise a ko mu posalje neke pare (mislim da je bilo oko 2000 din) da ce se njen zivot promeniti, obogatice se i bice kao san. Ja i otac i ostali clanovi porodice smo majci preporucili da to ne ucini jer je moguce da je to sekta. Kako tad tako i danas, vise nista ne salje.

Sta mislite o ovome?
Ako je neko zainteresovan mogu i uslikati pisma da vidite, da ne ispadne da lazem.

Joj,izvini,a je l' napisao svoj datum rodjenja?smile3
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Ovaj lik mora da je mislio na Milana Tarota, a ne Nostradamus:)

Da se razumijemo, ako gledamo po Bilbiji, u njoj fino stoji da je Isus svojim učenicima rekao da da vrijeme njegovog povratka na Zemlju ne zna niko, osim Stvoritelja! Kako onda to to običan smrtnik zna. A drugo, svi " proroci" ( baba Vanga, Nostradamus, Edgar Kejsi...) su pisali u zagonetkama, da bi baš mogli reći kad nešto promaše, ej,slušaj, nisam ja mislio to tako, nego se to ovako tumači.....Šuplja priča, ali uvijek ima onih koji su lakovjerni, ili ih nešreća natjera da idu kod nekih popova, hođža, gatara.... Lakše je sjediti u studiju i brbljati gluposti nego uzeti lopatu i šake i poturiti leđa. Sve dok ima onih koji su spremni da vjeruju u te neboluze, biće i onih koji će tu priču da prodaju!
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Hhahahahahahahaha neverica!!!
A Mocart? Jeste i njega zvali na otvaranje zoo vrta? ROFLMAO
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nije Nostradamus lažov! Ako mislimo na istog-on je čudotvorac! Kako drugačije objasniti fenomen da čovek sa "onog sveta" šalje pisma, a umro je u 16-om veku??? :)
Zonki, ne diraj mi Mocarta, on je komponovao muziku za moju Nokiju, obožavam ga!!! :blum3:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Nije Nostradamus lažov! Ako mislimo na istog-on je čudotvorac! Kako drugačije objasniti fenomen da čovek sa "onog sveta" šalje pisma, a umro je u 16-om veku??? :)
Zonki, ne diraj mi Mocarta, on je komponovao muziku za moju Nokiju, obožavam ga!!! :blum3:

hahahahahaha... Ovo za nokiju ti je extra! :lol:

Ma,koji smak sveta! Trebao je biti 05.05.2005. pa nista! Jadno je to sto ima naoruzanja na zemlji da se ista unisti 100 puta,a ako naleti neka kometa na ovaj kraj vasione i ka nama - mi mozemo jedino da rasirimo kisobran (ko Pera kojot kad mu je ogromna stena padala na glavu)! :shucks:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
E,za taj datum nisam znala...

Ovo prosto izgleda kao da ti je zao zbog toga...:)

Za taj datum sam saznao jos (cini mi se) '98. godine! Cekao sam godinama i nista... :blum3:
"A,ćaća i buraz dzaba nol'ko sklonište naprav'še..." :blum3:
 
Natrag
Top