Skype ne moze da se instalira

Učlanjen(a)
07.07.2009
Poruka
8
Možda nekom pomogne. Meni se desilo da je moralo da se instalira IE 8 i tek je onda Skype proradio inače je izlazila poruka da nema internet konekcije.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Znaci da rezimiramo na WindowsXP SP3 mozete insatlirati bilo koju verziju Skype. Kod mene je trenutno instalirana naj novija 7.18.85.112 koja se nalazi na oficijelnoj strani Skype. Dakle da biste je instalirali koristite skype offline installer a nikako skype online installer.

Procedura je sledeca:

1.deinstalirajte sve prethodne verzije
2.skinite sa oficijelnog skype sajta naj noviju offline verziju koja je oko 40mb
3.deaktivirajte internet konekciju (nesmete imati pristup internetu)
4.instalirajte skype offline installer
5.ponovo se povezite na internet i sve radi kako treba.

Jedini problem koji se javlja je da necete moci da uradite updates ni iz samog programa ni preko online installer-a koji skype nudi. Svaki put kada se pojavi nova verzija morate ponoviti korake 1-5.


ZNACI PRICE O IZOSTAVLJENOJ PODRSCI ZA WINDOWS XP NISU TACNE...

Pogledajte prilog 88804
Pero evo da ti javim nikako da stignem, da udjem u ovu prepisku. Uspeo sam da sredim coveku sa ovom varijatnom koju si mi preporucio, bez problema. :) reci mi samo ako mozes, sta im znaci ta verzija on i off. Sto nisu onda stavili samo off i da ne komplikuju. I da li ta varijanta radi i na win 7? Ne mogu da dobacim, sta je svrha. Hvala ti jos jednom.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pero evo da ti javim nikako da stignem, da udjem u ovu prepisku. Uspeo sam da sredim coveku sa ovom varijatnom koju si mi preporucio, bez problema. :) reci mi samo ako mozes, sta im znaci ta verzija on i off. Sto nisu onda stavili samo off i da ne komplikuju. I da li ta varijanta radi i na win 7? Ne mogu da dobacim, sta je svrha. Hvala ti jos jednom.

Online verzija ti je bolja posto je to samo precica do njihovog servera i uvek dobijes naj aktuelniju verziju. Skines installer koji je oko 1MB univerzalan je i prilagodljiv skoro svim sistemima. Onda installer skine ostale potrebne fajlove verzije koja odgovara tvom racunaru i sve to instalira i nemozes nista da pogresis. Napisao sam prilagodljiv skoro svim sistemima posto svi izbacuju podrsku za xp pa naravno i skype. Zato za xp sada koristiti offline koja je oko 50MB i mozes da je skines gde hoces na netu. Problem je samo sto i ta offline verzija oce da se kaci na net da proverava dali postoji novija a ti lepo iscupas kabli ili deaktiviras wireless pa nek proverava do sutra;). Kad vidi da nema novija onda daj sta das instalira bilo koju:).
I da offline verzija radi i na 7 i na 10 na svim systemima ali posle moras da je apdejtujes pa 2 puta isti poso tako da je za nove systeme mnogo bolja online sem ako nesto zeza onda insaliraj offline posto ti apdejti i insu mnogo bitni u kratkom vremenskom preiodu.
 
Poslednja izmena:

emx

Član
Učlanjen(a)
02.07.2010
Poruka
16
Samo ovde
Kod:
https://ninite.com/
čekiraj "Skype" i ono će ga instalirati i radiće. Ako ti treba još nešto od navedenog softvera čekiraj i to skini instaler i pokreniga i UZIVAJ.
ja sam tako uspeo da ne trazim staru verziju skype
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Ljudi ajde ovde da pisem, verovatno jos neko ima problem, pa da ne otvaram novu temu. Skype nece da se azurira preko skype, a danas sam instalirao nov sistem i skinuo sa googla skype i pokrenuo instalaciju, medjutim izbacuje mi ovo cim ga pokrenem. Da li je neko resio problem i o cemu se radi. Windows 7 je u pitanju.
 

Prilozi

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    39,5 KB · Pregleda: 7
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ljudi ajde ovde da pisem, verovatno jos neko ima problem, pa da ne otvaram novu temu. Skype nece da se azurira preko skype, a danas sam instalirao nov sistem i skinuo sa googla skype i pokrenuo instalaciju, medjutim izbacuje mi ovo cim ga pokrenem. Da li je neko resio problem i o cemu se radi. Windows 7 je u pitanju.
Apdejtuj system, ili kompletan ili samo Internet Explorer 11 (ovo resava problem)...
 
Natrag
Top