Skype ne moze da se instalira

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ljudi ajde ovde da pisem, verovatno jos neko ima problem, pa da ne otvaram novu temu. Skype nece da se azurira preko skype, a danas sam instalirao nov sistem i skinuo sa googla skype i pokrenuo instalaciju, medjutim izbacuje mi ovo cim ga pokrenem. Da li je neko resio problem i o cemu se radi. Windows 7 je u pitanju.

Skini drugu verziju Skype-a. Ova verzija ima svoj instaler i ne traži Windows instaler.

Capture.PNG
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Naravno da moze i tako ali problem sa instalerom i dalje nije resen, a pitanje je da li ce uvek uspeti da nadje alternativu za ostale programe kao za skype.
Ipak je bolje resiti problem na nivou os.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Kako da instaliram onda internet explorer samo, a da ne diram nista drugo? Drugu verziju nisam uspeo da nadjem, posto mi je proslu trazilo da azuriram. Preko googla sam probao sada da skinem i instaliram, medjuti nece trazi SP1, znaci ta varijanta otpada.
 

Prilozi

  • sp1.jpg
    sp1.jpg
    40,4 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Kako da instaliram onda internet explorer samo, a da ne diram nista drugo? Drugu verziju nisam uspeo da nadjem, posto mi je proslu trazilo da azuriram. Preko googla sam probao sada da skinem i instaliram, medjuti nece trazi SP1, znaci ta varijanta otpada.
Samo izaberes tacan os:
HTML:
https://www.microsoft.com/en-us/download/internet-explorer-11-for-windows-7-details.aspx
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ljudi ajde ovde da pisem, verovatno jos neko ima problem, pa da ne otvaram novu temu. Skype nece da se azurira preko skype, a danas sam instalirao nov sistem i skinuo sa googla skype i pokrenuo instalaciju, medjutim izbacuje mi ovo cim ga pokrenem. Da li je neko resio problem i o cemu se radi. Windows 7 je u pitanju.

Pokusajte da skinete puni skype installer odavde:
Kod:
http://www.skype.com/go/getskype-msi

Naravno da moze i tako ali problem sa instalerom i dalje nije resen, a pitanje je da li ce uvek uspeti da nadje alternativu za ostale programe kao za skype.
Ipak je bolje resiti problem na nivou os.

Mislim da je ovo samo problem do skype installera(koji downloaduje aplikaciju), ne do windwos installer-a. Inace windows installer nema veze sa internet explorerom.

Inace ovo je obicno resenje za windwos installer:
Kod:
http://www.howtogeek.com/184374/how-to-fix-the-windows-installer-service-could-not-be-accessed-error-in-windows-7/
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
Kako da instaliram onda internet explorer samo, a da ne diram nista drugo? Drugu verziju nisam uspeo da nadjem, posto mi je proslu trazilo da azuriram. Preko googla sam probao sada da skinem i instaliram, medjuti nece trazi SP1, znaci ta varijanta otpada.

Iz iskustva znam da neces imati samo problem sa instalacijom skype nego i sa ostalim programima koje idu preko windows instalera, nažalost možeš pokušavati svašta a na kraju ćeš morati uraditi kao i ja nova instalacija OS-a, kad se je OS instalirao kako treba ništa više nije bio problem, nisam morao koristiti ni skype portable ni druge zamjenske opcije sve ide već 15dana ko po loju mogu instalirat šta god poželim i sve ok, dotad sam se "patio" sa zamjenskim opcijama.

opet kažem sve je na tebi kako ti odlučiš.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Iz iskustva znam da neces imati samo problem sa instalacijom skype nego i sa ostalim programima koje idu preko windows instalera, nažalost možeš pokušavati svašta a na kraju ćeš morati uraditi kao i ja nova instalacija OS-a, kad se je OS instalirao kako treba ništa više nije bio problem, nisam morao koristiti ni skype portable ni druge zamjenske opcije sve ide već 15dana ko po loju mogu instalirat šta god poželim i sve ok, dotad sam se "patio" sa zamjenskim opcijama.

opet kažem sve je na tebi kako ti odlučiš.

Resivo je to bez reinstalacije sistema. Imate resenje u postu iznad, i eventualno je potrebno instalirati noviju verziju windows installer-a(ukoliko ste instalirali windows bez sp ili update-ova).
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Taj računar nije kod mene. To je drugar od moga sina kupio
Kako da instaliram onda internet explorer samo, a da ne diram nista drugo? Drugu verziju nisam uspeo da nadjem, posto mi je proslu trazilo da azuriram. Preko googla sam probao sada da skinem i instaliram, medjuti nece trazi SP1, znaci ta varijanta otpada.

Pa instaliraj Win 7 SP1, bar to nije sada problem...ima na desetine linkova samo na našem forumu.
 
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
2
Samo novi InternetExplorer za XP SP3 i Skype radi online install.....
Dok se instalira Skype proveru vrši preko IntExplorera zato mora biti najnovija verzija instalirana na komp...................
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
Kako da instaliram onda internet explorer samo, a da ne diram nista drugo? Drugu verziju nisam uspeo da nadjem, posto mi je proslu trazilo da azuriram. Preko googla sam probao sada da skinem i instaliram, medjuti nece trazi SP1, znaci ta varijanta otpada.
Ne treba da diras nista drugo , proveri "Windows Update", obelezi sta da se nadogradi ,obavezno SP1, instaliraj explorer 11 i skype ce se instalirati , malo duze traje ali radi 100%.
 
Natrag
Top