Skyline R34, zabranjen auto?

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
13
Da zvijeri kod nas u BiH/RS ima, ima ih. Ja sam poznavao momka koi je vozio Gallardo, a imao sam i priliku gledati u živo Murcielaga nije on toliko nizak da se nemože voziti samo nema prostora da se vozi onako kako on to može. Što se tiče Skyline on je pravi ulični trkač i treba dobro iskustvo da bi se on kontrolisao na cesti jer njegova elektronika (pogotovo stari model) nije kao u fensi sportskih auta da ih i baba može voziti.:dntknw:
A šta je zapravo GT-R 35 Pogledajte:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s8O5ncJWWao]YouTube - Bugatti vs Nissan GT-R 35[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Malo je to smijesno, nemozes imat auto preko 300 konja... Pa sta je onda sa BMW-om 650i racimo a ima ih jos a i vidjao sam Forda Mustanga GT par puta ovdje kod nas, uostalom to auto i nije tako skupo ako se ne varam nov je oko 18000 dolara... Mozda grijesim... :dntknw:
 
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
9
Ja sam cuo da je R34 zabranjen u Americi, ali za kod nas stvarno ne znam! Mislim da u Americi ne mozes registrovati auto koji ima volan na desnoj strani!
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
13
Neki da sam u auto oglasima na jednoj slovenskoj stranici pronašao mjesec dana star nissan GTR koji čisto informasije radi košta 106 500 eur. Kada se on može registrovati kod njih zašto nebi mogao negdje drugo, a u ostalom prilagodiće se zakoni EU pa će moći i kod nas ako nemože već sada.
 
Natrag
Top