Sila Boga ne moli!

Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
spedy je poslan da svim ljudima navijesti Evanđelje

Haha, a tko te šalje?DD.gif Pa ti nemaš crkvu i propovjedaš samo sebe, točnije propagiraš svoju zbrčkanu "nauku" u koju nitko ne vjeruje osim tebe.

Sumnjam da bi Isus, kojeg odbacuješ kao Boga i pri tom se još rugaš Presvetom Trojstvu i Bogorodici tebe poslali. Taman posla. Dosta je već krivovjerja na zemlji, ne treba im još i spedy.
Ono što ti možeš je samo oblijetanje foruma i pokušaj da ubaciš nešto od svoje priče koju stalno vrtiš.
Sad mi je jasno zašto stalno ponavljaš postove. Mislila sam da si senilan, ali ne, nije to, namjerno siješ laži jer čekaš da se nešto uhvati.
Ali, mislim da ovdje nećeš naći nijednu žrtvu.

Za ostatak posta u kojem po 100.i put pišeš jedno i iste laži, neću ni odgovarati.
Ali, dopada mi se što si se ipak potrudio i uveo jednu novost u svoje optužbe: svinjetina! Mljac, mljac...
:roll:


svatko na forumu može vidjeti da se ti kao rimokatolik doslovce grčiš da se prikažeš kao Božji Sluga, Kristov učenik, samo je pitanje dana kad čete opet upotrijebit silu kao jedini dokaz da ste kršćani i da je samo vaša crkva u pravu

Haha, ovo ti je najbolje. Ja se grčim, aha...:!:
S tobom se zabavljam, a s drugima razgovaram.
Kad budeš napisao jedan valjani dokaz protiv Katoličke crkve, onda ću i s tobom razgovarati, ovako si za mene samo jadni mrzitelj, samo komarac koji stalno pika i užasno je dosadan...

Ja ne prepisujem nečije postove i ne citiram kilometarske propovijedi "samozvanog proroka i iscjelitelja, osnivača nove crkve, bolesnog Ivana Lukića" kao ti?
Ili možda ne govorim istinu? Pa, svi tvoji postovi su isti...svi, a ponavljanje postova nije dopušteno.
To tebe nije briga, ili misliš, dok ide - ide.

Da malo poznaješ psihologiju znao bi da projiciraš svoje nezadovoljstvo na mene i vidiš u meni ono što je tvoj grijeh, samo tvoj,
ali, razumijem...preteško je to tebi razumjeti.

 
Natrag
Top