SFVIP Player Liste Loader

Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
13
meni na jednom kompu radi, na drugom isto kao kod tebe, jos ocito nije ispeglano sve to
Program snima listu (fajl Database.json) koja se nalazi po default-u u C:\Users\(vašekorisničkoime)\AppData\Roaming\SFVIP-Player, ukoliko ste instalirali plejer sve po default-u onda će vam raditi , neće vam raditi ako ste kojim slučajem menjali u plejeru u opcijama config location. Ako ste menjali config location onda vratite na default i trebalo bi da vam sve radi. Evo na slici ima kako treba da vam stoji u config location i onda će raditi, inače moj program automatski uključuje administratorske privilegije da bi snimio liste moguće da nekom ne radi administratorski pristup onda probajte da kad startujete SFVip Liste Loader startujete ga sa (run as Administrator) i onda će raditi.

Screenshot.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
da li može da se napravi da ne treba administrator pošto na poslu ne mogu da pokrenem :p
 
Učlanjen(a)
18.07.2016
Poruka
65
Program snima listu (fajl Database.json) koja se nalazi po default-u u C:\Users\(vašekorisničkoime)\AppData\Roaming\SFVIP-Player, ukoliko ste instalirali plejer sve po default-u onda će vam raditi , neće vam raditi ako ste kojim slučajem menjali u plejeru u opcijama config location. Ako ste menjali config location onda vratite na default i trebalo bi da vam sve radi. Evo na slici ima kako treba da vam stoji u config location i onda će raditi, inače moj program automatski uključuje administratorske privilegije da bi snimio liste moguće da nekom ne radi administratorski pristup onda probajte da kad startujete SFVip Liste Loader startujete ga sa (run as Administrator) i onda će raditi.

Pogledajte prilog 157710
Hvala KRALJU na pomoci,uspeo sam radi :D.
Veliki pozdrav
 
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
13
da li može da se napravi da ne treba administrator pošto na poslu ne mogu da pokrenem :p
Evo druže i za tvoju dušu, ovo je verzija sa fiksnom putanjom u c direktorijumu i nisu potrebna administratorska prava, prvo startuj ovaj moj program (program će automatski napraviti direktorijum na c particiji ) zatim izađi iz programa i startuj SFVIP Plejer i uđi u podešavanja (settings) i za Config Location izaberi "C:\SFVIP Player\config" onda izađi iz plejera i startuj opet ovaj moj program (SFVIP Liste Loader) i klikni na download liste po želji zatim izađi iz programa i startuj plejer i trebalo bi da ti sada sve radi.
Password arhive je unicat13

SFVIP Player Liste Loader v1.3 NoAdmin- Pass: unicat13

v1.3
NoAdmin verzija sa fiksnom putanjom na c particiji
za one koji nemaju administratorska prava na računaru
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
a mogao sam i da kreiram kod kuće pa samo prebacim
jel se liste čuvaju u config ili database?
ima i još nekih tekstualnih fajlova
 
Natrag
Top