SF XC za android

Učlanjen(a)
24.11.2021
Poruka
4
Пре свега, хвала момцима који су нам омогућили да уживамо у овој апликацији ових годину и нешто.
Верујем да не говорим само у своје име када кажем да бих радо плаћао месечно неку чланарину за панел са филмовима и серијама, радије бих плаћао вама него нпр. Нетфликс....
А уколико дефинитивно желите све ово искључиво из хобија и забаве да радите, без жеље за зарадом, апелујем на Вас да размислите о опцији да некако препакујете апликацију како би само тај панел са серијама и филмовима и остао у животу, онда се више не бисте акали са налажењем листа, а верујем да је доста људи (као и ја сам), апликацију користило искључиво због тог панела и да у панел са каналима нису ни улазили.

Ако и ништа од тога не буде, свакако Вам се још једном захваљујем на свему, вероватно само Ви знате колико је у све ово уложено труда, времена, живаца, цимања....Знајте да постоји гомила нас који смо Вам до неба захвални на томе! У здравље!
 
Učlanjen(a)
04.02.2022
Poruka
20
Bokiiii vraaati nam filmoveeee Bookiiiiiiiiiii :bfghb:

Rekoh ja Sizifov posao, to sam shvatio kad sam poceo sam skenirati sajtove, mozda je izrasla i koja kontra boja od crne, i onda se šlepo za nekakve liste, pa nadjem hrpu, pa to radi-ne radi, i batalim. Ili si u tome dugo, pa se lako snadjes i naberes kvalitetne liste ili se zamajavas
Onda probam sa ovom aplikacijom, super sve, krenem da gledam LŠ radi koje mi i treba lista i dešava se da kreće napad od sredine terena, dođe lopta do napadača i taman da ovaj opali, meni vrati sliku tamo odakle je krenula akcija :gl_wacko:
Svaki minut doslovno vraca sliku ili ti ga replay radi na 5 sekundi i tako jedno 10-tak pogledanih utakmica. Napola batalio
A filmovi i serije panel su 10-ka, klik-klik i radi, titlovi namjesteni, super jednostavno i brzo.

Bokiiiii vraaati nam filmoveeee, krizaaa jeee sve poskupiloooo :bfghb:
 
Učlanjen(a)
11.03.2013
Poruka
14
Za malo upućenije korisnike uz trud nadju se i liste za gledanje TV-a ovako onako, platio da ti pakuju ili već kako god, ali onakva filmoteka koja je fercerala na portalu je bila FENOMENALNA i šteta što je taj portal prestao sa radom, za on Line kanale me nešto i ne pogadja, a ako i ima bilo kakve šanse da aplikacija proradi pridružio bih se svima koji podržavaju rad samo portala sa filmovima, tako bi bilo manje zloupotrebe. Svakako još jednom hvala Bokiju i admin timu , pozz iz Niš.
 
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
19
Za malo upućenije korisnike uz trud nadju se i liste za gledanje TV-a ovako onako, platio da ti pakuju ili već kako god, ali onakva filmoteka koja je fercerala na portalu je bila FENOMENALNA i šteta što je taj portal prestao sa radom, za on Line kanale me nešto i ne pogadja, a ako i ima bilo kakve šanse da aplikacija proradi pridružio bih se svima koji podržavaju rad samo portala sa filmovima, tako bi bilo manje zloupotrebe. Svakako još jednom hvala Bokiju i admin timu , pozz iz Niš.
I ja se pridružujem ovoj inicijativi, aplikaciji samo za filmove.
 
Natrag
Top