SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
No comment. To su nezahvalnici. Neka prodaju svoje gaće. A tebi sve dobro. Pozz svima na forumu
ima vise primera evo jednog.....moj kolega kupio android box na kupujem prodajem i doneo mi da mu podesim iptv i jos ponesto.....unutra vec ubacen sfxc ,covek sto prodaje ubacuje .........sta da kazem ,kada naidje se na tako nesto pada na pamet da se dignu ruke od svega......
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
165
ima vise primera evo jednog.....moj kolega kupio android box na kupujem prodajem i doneo mi da mu podesim iptv i jos ponesto.....unutra vec ubacen sfxc ,covek sto prodaje ubacuje .........sta da kazem ,kada naidje se na tako nesto pada na pamet da se dignu ruke od svega......
maestro boki, niko i nikad nije na kraj izasao sa takvim likovima, tako da to treba ignorisati i ne pridavati mu nikakvo znacenje, to je moje misljenje, pozdrav i samo napred
 
Učlanjen(a)
30.08.2020
Poruka
78
Treba vidjeti update app i maknuti sa klasinog sajta apk.

Najgore što pola od toga nije na forumu nego copy paste link koristi.

Ne ulaze na forum vec samo prate link gdje se nalazi apk i log file.
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Morate da shvatite da ono što je džabe neće moći da traje doveka, mora se iskeširati malo jbg. Evo meni je lakše koji ne znam i nemam vremena da skeniram, lepo platim listu kod proverenih ljudi i uživam.
 
Učlanjen(a)
24.10.2019
Poruka
150
Ova Aplikacija je kolko sam ja shvatio napravljena i izasla javno da pomogne ljudima koji neznaju i namaju neku mogucnost da dogju do nasih Listi i koji se nesnalaze u ovom ogromnom web svetu. Ja znam dosta njih sto koriste ovu Aplikaciju i mnogima sam pomogo da je instalitaju i oni su puno zahvalni tome i sretni da imaju sta gledati.
Zato se nadam i verujem u to da ce Boki i njegova ekipa ostavti ovu Aplikaciju u zivot i dalje usrecivali te ljude kojima ova Aplikacija puno znaci, a za ove druge jednostavno ih ignorisati i u inat svima nastaviti sa ovim Projektom.
Pozdrav svima i sve najbolje
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
32
Najbolje bi bilo da se nekako ogranici, da li preko nekih pinova da li preko IP adresa ili ne znam kako vec, ali stvarno je steta da se aplikacija sa ovakvim potencijalom unistava
 
Učlanjen(a)
03.01.2020
Poruka
53
Predlazem da se aplikacija otvara sa svojim passwordom i username kako se logovo na forumu ako je to moguce , pozdrav svima .
 
Učlanjen(a)
04.02.2021
Poruka
29
mnogo se nakacilo......zna biti i preko 500 da gledaju istovremeno.....trenutno

Pogledajte prilog 149527
inace nailazio sam i da ljudi prodaju ovaj nas app koji je svima dostupan besplatno....


Filmovi panel ne rade a to je jedini panel meni vrijedan spomena jer ne moram placati real debrid. Postoji li mogucnost da se napravi novi password za isti i da se posalje PP ili emailom korisnicima foruma jer i ja sam vidio na drugim forumima da samo kopiraju link na
izmjenom passworda vjerujem da ce otpasti dio korisnika koji nisu sa ovog foruma...
Hvala Boki puno za sve...
 
Natrag
Top