SF XC za android

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jeste, mada meni je neprijatno da odmah zakeram "ne radi ovo, ne radi ono...." S druge strane treba reći da bi mogli da reagujete. U svakom slučaju veliko hvala. Ja sam zadovoljan i samo sa jednom listom. ;)
kada nesto ne radi slobodno kazite da se popravi, jer smo rekli vise puta da mi to ne pratimo nesto preterano...u principu nema se puno vremena za svakodnevnu proveru u mora aplikacija koje smo kreirali i napravili za korisnike da bi im olaksali i pomogli koliko toliko u ovom iptv svetu.......
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
kada nesto ne radi slobodno kazite da se popravi, jer smo rekli vise puta da mi to ne pratimo nesto preterano...u principu nema se puno vremena za svakodnevnu proveru u mora aplikacija koje smo kreirali i napravili za korisnike da bi im olaksali i pomogli koliko toliko u ovom iptv svetu.......
Nemoj tako @boki71 molim te, trebate uvesti osmosatno dežurstvo, 24/365 :D :D :D .
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
20
Jel neko probao app na racunaru,svaki put obavestenje da je pogresan pass i username

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 

501

Učlanjen(a)
29.08.2012
Poruka
89
Meni radi. Ako radiš copy/paste proradiće, daj mu vremena. ;) , a ako kucaš user/pass verovatno te zeza slovo u pass. između. A i T.
 
Učlanjen(a)
30.01.2013
Poruka
25
Ja stvarno ne kontam pojedine ljude ,radi SF XC za kanale i rade filmovi gdje ima filmova i serija više od Netflix-a....
 
Natrag
Top