SF XC za android

Učlanjen(a)
25.04.2021
Poruka
10
Sta se desilo sa ovom SF_Emu aplikacijom? Tako je bila dobro odradjena sa odlicnim kanalima, koji su imali EPG, logo pored naziva kanala... Sve u svemu perfektno odradjena aplikacija. Ali nazalost je prestala sa radom. Btw hvala vam na popravci ove.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sta se desilo sa ovom SF_Emu aplikacijom? Tako je bila dobro odradjena sa odlicnim kanalima, koji su imali EPG, logo pored naziva kanala... Sve u svemu perfektno odradjena aplikacija. Ali nazalost je prestala sa radom. Btw hvala vam na popravci ove.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
to je bila lista iz sf vipa da kazem nasa lista......po deseti put je zloupotrebljavana i pored vise upozorenja te je zato do daljnjeg i ugasena aplikacija zajedno sa njom......

mi kada nesto resimo da postavimo javno podrazumeva se to da dajemo ljudima iskljucivo da gledaju besplatno ,koriste za sebe,a ne znaci da trebaju da trguju time,pokusavaju da restrimuju,ubacuju u boxove i android uredjaje a koje prodaju dalje,sire po drugim forumima iako nece raditi zbog zastite ali tako navlace druge da skeniraju do besvesti i zloupotrebljavaju na raznorazne nacine........
 
Učlanjen(a)
25.04.2021
Poruka
10
to je bila lista iz sf vipa da kazem nasa lista......po deseti put je zloupotrebljavana i pored vise upozorenja te je zato do daljnjeg i ugasena aplikacija zajedno sa njom......

mi kada nesto resimo da postavimo javno podrazumeva se to da dajemo ljudima iskljucivo da gledaju besplatno ,koriste za sebe,a neznaci da trguju time,pokusavaju da restrimuju,ubacuju u boxove i android uredjaje a koje prodaju dalje........

Vjerujte ja licno nikome nisam davao, niti mi je to padalo na pamet. Instalirao sam je sebi na jednom uredjaju i to je to. Za ostale ljude stvarno ne znam. Sve u svemu hvala vam na svemu sto radite, niko ovdje ne mora nista, ali se rade odlicne stvari tipa da ljudi gledaju sve kanale sa ovih prostora, filmove, serije. LP vasoj ekipi i svim forumasima.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.01.2018
Poruka
10
Postoji li mogucnost da se odrade ove dve stvari i smanji zloupotreba aplikacije

1. Za one sto prodaju aplikaciju uz boxove !
Da se aplikacija veze za MAC adresu uredjaja sa kojeg je instalirana i pokrenuta prvi put (kablovski modem, ruter, satelitski ...)
i bukvalno ostane samo za kucnu upotrebu - tako da ovi sto prodaju boxove mogu da se oproste od aplikacije :)

2. Za one sto skeniraju !
Da se napravi neki "Anti Skener Sistem" - postoji dosta aplikacija koje prepoznaju adblockere i nece da rade ako je neki instaliran. Na tom sistemu
da se odradi i ovo - ako je instaliran neki skener - aplikacija ne da nece da radi - nego se automatski deinstalira :)

Pozdrav.
 
Natrag
Top