SF XC za android

Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Ako bih gledao na SFVIP player da li treba uneti User Agent i koji, ako može pomoć...

Hvataj.PNG
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Pozdrav ljudi i veliko hvala na svemu što radite i objavljujete.
Imam problem sa ovom apk na mobilnom, kada je skinem i hoću da instaliram, pita me da li hoću da instalira ažuriranje postojeće aplikacije bez gubitka podataka(nemam pojma koje) i kada kažem da neće da mi installra(druga opcija je odustani).
Ima li neko ideju koja mu to aplikacija smeta pošto imam mnogo tih plejera instalirano pa da ne brišem redom i probam. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Pravljeno je za android.
Kad je @salezli napravio SF Vip plejer svi su tazili da se napravi nesto za android.
Sad kad je napravljeno nesto za android vi hocete da gledate to u SF Vip plejeru.
Stvarno vam se nemoze ugoditi.
Opušteno, samo sam pitao za mogućnost da bih gledao na kompu kada sam van kuće, otvara mi listu ali daje "loading failed".
 
Učlanjen(a)
23.10.2014
Poruka
12
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Pozdrav ljudi i veliko hvala na svemu što radite i objavljujete.
Imam problem sa ovom apk na mobilnom, kada je skinem i hoću da instaliram, pita me da li hoću da instalira ažuriranje postojeće aplikacije bez gubitka podataka(nemam pojma koje) i kada kažem da neće da mi installra(druga opcija je odustani).
Ima li neko ideju koja mu to aplikacija smeta pošto imam mnogo tih plejera instalirano pa da ne brišem redom i probam. Hvala
Klikni na ovaj link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nathnetwork.xciptv
Ako ti se otvori ovakoScreenshot_20210113_151225_com.android.vending.jpg
Deinstaliraj... pa instaliraj ovu SF apk....
 
Učlanjen(a)
08.06.2019
Poruka
64
Hvala Bugiliju, rešio sam problem, imao sam instaliran sf vip player android koji je ovde objavljen i nije hteo zbog njega, kada sam ga deinstalirao onda mi uspelo. Hvala još jednom svima koji su učestvovali na ovome i tebi na odgovoru
 
Natrag
Top