SF Vip plejer

Učlanjen(a)
27.12.2023
Poruka
1
Hi, greetings to everyone, my SFVIP Player doesn't have the classic EPG guide, how do you install it ? I use SFVIP player v1.2.7.57 x64
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Dodao sam neke funkcije u Sfvip All:
  • Eksterni EPG sada radi sa svim tipovima naloga (osim lokalnih m3u naloga).
  • MAC nalozi „Sve kategorije“ se keširaju da bi se izbegla veoma duga ažuriranja.
  • A napredak se prikazuje za veoma duga ažuriranja MAC naloga.

Sfvip All 1.4.12.12
Pretražite ceo katalog / Search your whole catalog

x64 - x86 - Changelog - Github

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.12.2020
Poruka
4
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.01.2024
Poruka
1
Vrlo je lijep program, svaka čast. Na primjer, postavio sam operativni jezik na turski. Nakon zatvaranja i otvaranja program se ponovno pokreće na engleskom. Zašto se to događa? Hvala.
 
Učlanjen(a)
28.01.2015
Poruka
27
Probaj IPTVnator
SFVIP Player je najbolji,ako imas validnu listu ,sve odlično radi.Dok ovaj stalker portal player v7.1 ima jednu veliku manu,ako zamrzne prilikom reprodukcije,nema funkcije da samo ponovi reprodukciju.Moraš prekinuti pa ponovo odrđeni tv program pokreneš.Mislim na liste koje malo trokiraju ,prekidaju.Lp velikom čovjeku Salezli i svim ljudima dobrog srca na forumu.
 
Učlanjen(a)
15.06.2021
Poruka
1
Kaspersky program detects it as a virus and deletes it. Has anyone encountered the same problem?

Program Kaspersky prepoznaje ga kao virus i briše ga. Je li se netko susreo s istim problemom?
 
Učlanjen(a)
11.02.2023
Poruka
4
Bonjour, salut à tous, mon SFVIP Player n'a pas le guide EPG classique, comment l'installer ? J'utilise le lecteur SFVIP v1.2.7.65 x86
 
Natrag
Top