SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
@cohen
Dodao sam opciju za eksterni EPG:
  • Mora biti XMLTV EPG pružalac gde URL završava sa .xml ili .xml.gz.
  • Ovo je globalno podešeno za sve korisnike.
  • Ako kanal nije pronađen, umesto toga koristi se trenutni EPG sistem.

Sfvip All 1.4.12
Pretražite ceo katalog / Search your whole catalog

x64 - x86 - Changelog - Github

 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
127
Možeš malo objasniti ovo s externim epg? gdje se ubacuje eksterni link? usput, instalirao sa x64 ali mi player pokazuje i dalje staru verziju 1.2.7.64 koju sam imao instaliranu, zbunj?
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Možeš malo objasniti ovo s externim epg? gdje se ubacuje eksterni link? usput, instalirao sa x64 ali mi player pokazuje i dalje staru verziju 1.2.7.64 koju sam imao instaliranu, zbunj?
Sfvip All je samo omot. nastavlja da pokreće odličan Sfvip Plaier i dodaje neke funkcije. Posetite github spremište da biste saznali više.

Capture d’écran 2023-12-20 184017.png

Capture d’écran 2023-12-20 184333.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
141
@cohen
Dodao sam opciju za eksterni EPG:
  • Mora biti XMLTV EPG pružalac gde URL završava sa .xml ili .xml.gz.
  • Ovo je globalno podešeno za sve korisnike.
  • Ako kanal nije pronađen, umesto toga koristi se trenutni EPG sistem.

Sfvip All 1.4.12
Pretražite ceo katalog / Search your whole catalog

x64 - x86 - Changelog - Github

Hvala mnogo na velikom trudu da mi pomognes .. pokusao sam i ubacio link ali na zalost ne ide .. link je u formatu - - xml.gz ali vjerovatno da nesto od pruzaoca iptv usluge ne stima... Link radi recimo na Progdvb Pro ali ovdje za sada ne .. U svakom slucaju hvala ti mnogo na ulozenom trudu .. Lijep pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78
Hvala mnogo na velikom trudu da mi pomognes .. pokusao sam i ubacio link ali na zalost ne ide .. link je u formatu - - xml.gz ali vjerovatno da nesto od pruzaoca iptv usluge ne stima... Link radi recimo na Progdvb Pro ali ovdje za sada ne .. U svakom slucaju hvala ti mnogo na ulozenom trudu .. Lijep pozdrav!

o sranje! :confused:
Zainteresovao bi me ili link ili fajl koji ste dobili sa linka kako bih mogao da pokušam da ga popravim.
 
Učlanjen(a)
18.04.2023
Poruka
78


samo u upotrebi neznam koji se epg koristi, od m3u ili mac-a ili je epg koji sam dodao? Dali se može epg koristiti na mojoj listi koju sam unio kao "playlist" u sfvip ?

Sfvip All samo dodaje funkcije za MAC ili "User & Pass" korisnike.
Trenutno ne obrađuje m3u listu za reprodukciju.

Dakle, eksterni EPG će raditi samo za MAC ili „User & Pass“ korisnike.

Kada kliknete na kanal, Sfvip All proverava da li postoji podudaranje na listi eksternih EPG kanala. Ako je tako, on transparentno daje Sfvip Plaier-u sve što je potrebno da prikaže programski vodič. Ako nije, Sfvip plejer će tražiti od IPTV provajdera sopstveni EPG kao i obično.
 
Natrag
Top