SF Vip plejer

Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
2
Poslednji update je blokiran od Windows defendera sa razlogom da je zarazen Trojan:Script/Wacatac.H!ml virusom.
Kako mi je obrisao i originalni EXE, instalirao sam verziju 1.2.5.7 sa sajta.

Kada sam ucitao listu, logo (ikonice) se nisu prikazivale.
Primetio sam da je prethodno snimljen JSON, te slicice cuvao u "Logo" osobini. Sada je to osobina "Poster".

Otvorio sam postojecu arhivu u Notepad++ i zamenio "Logo" u "Poster" i dobio sam ikonice.

 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
898
@salezli update 1.2.7.60 breaks all my playlists, it just says "access denied". Reverting back to 1.2.7.59 fixes the problem.
ažuriranje 1.2.7.60 razbija sve moje popise za reprodukciju, samo piše "access denied". Vraćanje na verziju 1.2.7.59 rješava problem.

edit: looks like broken are only playlists without subcategories
čini se da su slomljeni samo popisi za reprodukciju bez potkategorija
popravljeno
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
39
Имам примедбу да се на вашој последњој верзији за чисти вод портал још увек не ради. Ја сам дужан да користим верзију 1.2.7.49
Imam primedbu da se na vašoj poslednjoj verziji za čisti vod portal još uvek ne radi. Ja sam dužan da koristim verziju 1.2.7.49
 
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
28
@salezli It is possible to add something like global default proxy? I mean by that 2 things.
1. If I add some new playlist the default proxy will be auto added and I don't need to type it there each time again and again for every single added playlist.
2. If I go to the player and open some URL from the clipboard with CTRL+U shortcut, then this default proxy will be used.

Moguće je dodati nešto poput globalnog zadanog proxyja? Mislim pod te dvije stvari.
1. Ako dodam neku novu listu za reprodukciju, zadani proxy bit će dodan automatski i ne trebam ga upisati svaki put i iznova za svaki dodani popis za reprodukciju.
2. Ako odem na igrač i otvorim neki URL iz međuspremnika s Ctrl+U prečac, tada će se koristiti ovaj zadani proxy.
 
Učlanjen(a)
09.08.2023
Poruka
1
Здраво, Нови корисник овде. Надао сам се да ћу додати неколико захтева за функције.
  1. Можемо ли додати опцију за пребацивање екрана као што то чини ИПТВ Плаиер Плус? хттпс://ввв.мицрософт.цом/сторе/продуцтид/9П6ХЈ5ЗСВФБ8?оцид=пдпсхаре
  2. Можемо ли имати опцију да дигитални сат буде 12х уместо 24х.

    Хвала вам пуно на одличној апликацији!
==============================================================================================
Hi, New User here. I was hoping to add a couple of feature requests.
  1. Can we add an option to cast screen just like IPTV Player Plus does? https://www.microsoft.com/store/productid/9P6HJ5ZSWFB8?ocid=pdpshare
  2. Can we have an option to make the Digital Clock 12Hr instead of 24hr.
Thanks so much for a great app!
 
Učlanjen(a)
10.08.2023
Poruka
1
I can use tinyurl links for my XC server but receive "access denied" if I use short.io links. Do you know what might be causing this?
 
Natrag
Top