SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ne moze,blokira mi i dalje i nece update.Meni samo nije jasno,sta je to uradjeno sa plejerom da on ne moze da updajtuje

Ne moze,blokira mi i dalje i nece update.Meni samo nije jasno,sta je to uradjeno sa plejerom da on ne moze da updajtuje
Dobro pogledaj jesi li uradio kako treba izuzeće u Defenderu treba pri updateu da imaš ovaj dijalog A/V da Firewall propusti saobraćaj Ovo jeAvast, ali isto je i kod Win10 (on mi je na Lap, pa sam Ti to na Win7 slikao)
 

Prilozi

  • mm.jpg
    mm.jpg
    41,2 KB · Pregleda: 64
  • mmm.jpg
    mmm.jpg
    58,5 KB · Pregleda: 54
  • mmmmm.jpg
    mmmmm.jpg
    119,1 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.07.2022
Poruka
61
Ne moze,otvara mi moj windows protect.Moze li neko da se javi na pp da resim problem
Pa, 2 stranice ranije napisao sam opširan vodič kako uz pomoć „Defender Control“-a možete preuzeti kontrolu od Microsofta i biti šef svog računara. Međutim, zbog „političke korektnosti“, moj post je ljubazno izbrisan. Dakle, sada si sam prijatelju. Srećno pregledavanje satima na internetu.

Orig. English

Well 2 pages earlier I had written an extensive guide how with the help of “Defender Control” you can take control from Microsoft and be the boss of your own computer. However, for the sake of “political correctness”, my post was graciously deleted. So now you are on your own my friend. Happy browsing for hours on the internet.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Dobro pogledaj jesi li uradio kako treba izuzeće u Defenderu treba pri updateu da imaš ovaj dijalog A/V da Firewall propusti saobraćaj Ovo jeAvast, ali isto je i kod Win10 (on mi je na Lap, pa sam Ti to na Win7 slikao)
Pise mi da je nesto preuzelo svu antivirus kontrolu kada sam ukljucio ovaj defender ali i dalje mi sve redovno blokira kao da se nista ne desava.Muka mi je vise od svega,iskreno.VISE OD 10 G. sam clan ovog foruma a ponudio sam lepo svoj br.na pp da odradimo sve preko Teamviwera,ali ocigledno ovde niko ne zeli niti ima volje da mi pomogne.Da li znate koliko vucem ja ovaj problem i koliko sam postova isapisao,a vrtim se konstantno u krug.
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Isao sam na more info i run anyway i nece.Krene da ga pokrece i blokira ga i kraj.Izbaci ga
 
Učlanjen(a)
15.11.2020
Poruka
7
Zašto player ne prikazuje logo na lokalnim listama (znači sa mog pc) iako isti imaju uredno posložene logo?
 
Učlanjen(a)
12.04.2022
Poruka
28
@salezli update 1.2.7.60 breaks all my playlists, it just says "access denied". Reverting back to 1.2.7.59 fixes the problem.
ažuriranje 1.2.7.60 razbija sve moje popise za reprodukciju, samo piše "access denied". Vraćanje na verziju 1.2.7.59 rješava problem.

edit: looks like broken are only playlists without subcategories
čini se da su slomljeni samo popisi za reprodukciju bez potkategorija
 
Natrag
Top