SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Kako mogu izbrisati u listi sa exyu plus strani kanala,sve ostalo da ostanu samo EXYU
Tako da sutra ako pustim tih kanala vise nema
Probaj sa ovim programom...al sačuvanu pleylistu mora biti na tvom kompu ....
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Vec sam jednom zamolio da mi neko objasni zbog cega je tako mali format na Toggle Stream Info,barem kod mene na ovoj najnovijoj verziji i nikako ne moguy(ili ne znam) da povecam velicinu fonta.Na starijim verzijama nemam taj problem
 

Prilozi

  • 2023-04-03_110552.png
    2023-04-03_110552.png
    810,8 KB · Pregleda: 159
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
Vec sam jednom zamolio da mi neko objasni zbog cega je tako mali format na Toggle Stream Info,barem kod mene na ovoj najnovijoj verziji i nikako ne moguy(ili ne znam) da povecam velicinu fonta.Na starijim verzijama nemam taj problem
To i mene zanima, stvarno je bezvezno premali, na starijim verzijama je font normalan i ugodan za citanje...

Molim Salezlia da nam postavi font iste velicine kakav je bio na prijasnjim verzijama ili neka nas uputi kako da ga jednostavno povecamo...
 
Učlanjen(a)
22.12.2022
Poruka
1
Pozdrav
Koristim verziju 1.2.5.7 x64 sa listom od nekada u principu radi sve sto me interesuje ali???
Kad pokrenem snimanje (recording) pocinje da snima ali sa dva sata unapred odnosno unazad ali nikako od pocetka ????
Da li sam ja g....:ludd/::ludd/: ili ima li kakvo normalno objesnjenje?
Hvala i Pozdrav
 
Natrag
Top