SF Vip plejer

Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
13
Pozdrav ako moze neko da postavi zadnju verziju pleyera nakon update kaspersky ga pojeo Hvala
Nije ga pojeo, nego je u karantinu (osim ako nisi drugačije definisao), imao sam takvih problema. Uradi Restore i delu podešavanja (Settings definiši Exclusions) isključi skeniranje i proveru exe (......sfvip player.exe) fajla od strane Kaspersky.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450

Salezli molba .

Ako moze komanda ili u Settings neka opcija , da zapamti listu koja je postavljena ,da kad sutra pokrenem listu bude tu a ne da moram ponovo da redjam linkove liste.

I ako moze da se misem uhvati na primer link sa pozicije 5 i prevuce gore na poziciju na primer 1.

I ako moze kad stanem ili kliknem na bilo koji link iz liste da kad kliknem na tastaturi na Del da obrise taj link.

lista.jpg
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
51
Možda sam jedini koji je ovo iskusio, ali mislim da je vredno prijaviti povratne informacije o najnovijoj verziji xx.53. Prošli su dani korišćenja kada se ova verzija nasumično zamrzne prilikom otvaranja programa, biranja kanala, prenosa kanala ili pokretanja druge instance. Jedini način da zatvorite plejer kada se zamrzne je preko menadžera zadataka. Ovaj uslov se nikada nije desio u verziji xx.51. Izgleda da negde ima grešaka.
 
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
13
Poštovani forumaši,

da li je samo kod mene problem ili postoji kod još nekoga problem sa listama U/P?

Kod verzije 1.2.7.53 x64 posle imena player umetne %7D, npr.

http:// neka. adresa: port/playlist?type=m3u&deviceUser=xxxxxxxx%7D&devicePass=yyyyyyyy
 
Učlanjen(a)
03.01.2023
Poruka
36
Poštovani forumaši,

da li je samo kod mene problem ili postoji kod još nekoga problem sa listama U/P?

Kod verzije 1.2.7.53 x64 posle imena player umetne %7D, npr.

http:// neka. adresa: port/playlist?type=m3u&deviceUser=xxxxxxxx%7D&devicePass=yyyyyyyy
Sorry I write in English so that the Developer understands well.

Hi I have already put the problem before:

-Problem with the use of the PAD track (example type twice to have the full screen).


- Sometimes the movies and the series do not launch.

THANKS

Извини што пишем на енглеском тако да програмер добро разуме.

Здраво, већ сам раније рекао проблем:

-Проблеми са употребом стазе за јастучић (пример два пута да бисте имали цео екран).


- Понекад се филмови и серија не лансирају.

ХВАЛА
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ima li jos neko sa istim problemom u vezi m3u linkova? samo napise unrecognized format i kao napravi listu u meniju desno, al brez bilo cega napisatog. ako kliknes, ide onaj dio .ts koji je upisat?
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Ima li jos neko sa istim problemom u vezi m3u linkova? samo napise unrecognized format i kao napravi listu u meniju desno, al brez bilo cega napisatog. ako kliknes, ide onaj dio .ts koji je upisat?
Meni rade normalno liste sa m3u

Imas dva nacina na koji tu listu mozes da ubacis u SFVIP-Player

Kao User&Pass

ili kao

Playlist

99.jpg
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
Meni rade normalno liste sa m3u

Imas dva nacina na koji tu listu mozes da ubacis u SFVIP-Player

Kao User&Pass

ili kao

Playlist

Pogledajte prilog 159211

Kod nekih lista se desava kad ju pustis kako si napisao nece da ucita listu dok kad ju skines u browseru i prevuces u SF Player radi ... mozda nekom bude od koristi... moje iskustvo

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
150
Zna li netko kako da pobrišem liste iz sfvip playera ali sve odjednom da pobrišem. Znam ja pojedinačno ali oću sve odjednom dapobrišem imam ih 126 na panelu.
 
Natrag
Top