SF Vip plejer

Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
Prije 8 dana instalirao SFVIP player zadnju verziju 1.2.5.6, danas pokrenem prijasnju verziju 1.2.5.3, 1.2.5.2, 1.2.4.0 i jos neke starije verzije, kad ono imam sta vidjeti, sve liste koja sam unasao zadnjih 8 dana u verziju 1.2.5.6, prijasnje verzije nisu povukle, nema ih u prijasnjim verzijama SFVIP playera... :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
bez panike...
otvori C:\Users\<your user name>\AppData\Roaming\SFVIP-Player
doskorasnje verzije su koristile Accounts.json za liste
u novijoj verziji, Database.json
preimenuj Database.json u Accounts.json i imaces u predhodnim verzijama ponovo sve liste
ili otvori Database.json u Notepad++ pa c/p sadrzaj u Accounts.json
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Prije 8 dana instalirao SFVIP player zadnju verziju 1.2.5.6, danas pokrenem prijasnju verziju 1.2.5.3, 1.2.5.2, 1.2.4.0 i jos neke starije verzije, kad ono imam sta vidjeti, sve liste koja sam unasao zadnjih 8 dana u verziju 1.2.5.6, prijasnje verzije nisu povukle, nema ih u prijasnjim verzijama SFVIP playera... :rolleyes:
zato sto zadnja vezija cuva podate u Database.json a starije verzije u Accounts.json, kopiraj sve iz Database.json i prebaci u Accounts.json ili preimenuj.
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
Da bi ovo napravio "preimenuj Database.json u Accounts.json" postojeci Accounts.json prvo moram maknuti...

Pitam, hoce li onda verzija 1.2.5.6 dalje koristiti taj novo preimenovani Accounts.json kad budem upisivao nove liste...
 
Učlanjen(a)
15.11.2019
Poruka
106
Da bi ovo napravio "preimenuj Database.json u Accounts.json" postojeci Accounts.json prvo moram maknuti...

Pitam, hoce li onda verzija 1.2.5.6 dalje koristiti taj novo preimenovani Accounts.json kad budem upisivao nove liste...
Jednostavno uradis "Backup" i probaj sta god zelis:)
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
Jednostavno uradis "Backup" i probaj sta god zelis:)
Jesam i corak, preimenovao Database.json u Accounts.json i sve prijasnje verzije SFVIP playera su dobile sve liste, ali cim sam unio novu listu u SFVIP player verziju 1.2.5.6 on je otvorio novi fail Database.json i tu novu dodanu listu starije verzije SFVIP playera opet nevide-nema je...
 
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
53
Jesam i corak, preimenovao Database.json u Accounts.json i sve prijasnje verzije SFVIP playera su dobile sve liste, ali cim sam unio novu listu u SFVIP player verziju 1.2.5.6 on je otvorio novi fail Database.json i tu novu dodanu listu starije verzije SFVIP playera opet nevide-nema je...
jednostavno nova verzija koristi Database.json, predhodne verzije Accounts.json
ako hoces da liste imas u obe verzije moras listu uneti dva puta, jednom u novu jednom u stariju verziju playera
 
Učlanjen(a)
08.02.2022
Poruka
4
I accidentally pointed the config locations file from the program's settings to the other pc common documents folder on the network. pc also put it in C, but the program sees it as another pc in the network.
It never allows to change anymore.

When I click it, it stops working.
I'm deleting the config file in the folder, it doesn't work. When I open the program, it creates it in that file again.
How do you think I can solve it?

What I've done:
-I have not downloaded a new program.
-Not in safe mode.
-dep e does not allow adding the program.
-I blocked the firewall
I couldn't find the settings key in regedit.
-I turned off the PC on the network to sharing.
-There is no problem on another pc, but the pc I use is the same.
(Either it puts a setting somewhere but I can't find it or it gets into a vicious circle)




Ekran Alıntısı 2.JPG


Ekran Alıntısı.JPG
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Imam Acer ASPIRE one laptop sa 2 GB rama Win 7
slika na vlc je normalnih boja dok na SFVIP playeru je nesto izmedju color i crno bijele
Kako to popraviti
Hvala
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
jednostavno nova verzija koristi Database.json, predhodne verzije Accounts.json
ako hoces da liste imas u obe verzije moras listu uneti dva puta, jednom u novu jednom u stariju verziju playera
A zar nebi nas postovani @salezli mogao nesto automatski napraviti da i starije verzije mogu vidjeti to sto se unese u jedinu posljednju verziju 1.2.5.6......, samo pitam.....
 
Natrag
Top