SF Vip plejer

Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Morate biti malo precozniji kad pišete. Eto napr to za baklju ili bilo koji drugi server. Kad napišete neće da otvori ili neradi. Pa drugi napiše radi itd.. Eto ja mogu napisati da svaki server radi u svakom plejeru.
Nepostoje samo macovi za mag.
Ako mislite na takvu vrstu gledanja onda tako i napišite.. Postoje liste koje nisu namjenjene za mag uređaje i takve rade svugdje.. Osim ako nisu više konekcija koje su vezane za ip ili nešto drugo... Znaći ovaj kaže radi a drugi kaže neradi a mozda gledaju na sasvim drugačije naćine.. Ovaj možda našao u Dream boxu m3u listu koja nije vezana za mac od maga i naravno da mu radi a ovaj drugi pokušava mag listu na mac oa mu neradi... Vi se ponašate kao da ništa drugo ne postoji osim lista vezanih za mac od maga...
Dolazi do nesporazuma tako..
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Morate biti malo precozniji kad pišete. Eto napr to za baklju ili bilo koji drugi server. Kad napišete neće da otvori ili neradi. Pa drugi napiše radi itd.. Eto ja mogu napisati da svaki server radi u svakom plejeru.
Nepostoje samo macovi za mag.
Ako mislite na takvu vrstu gledanja onda tako i napišite.. Postoje liste koje nisu namjenjene za mag uređaje i takve rade svugdje.. Osim ako nisu više konekcija koje su vezane za ip ili nešto drugo... Znaći ovaj kaže radi a drugi kaže neradi a mozda gledaju na sasvim drugačije naćine.. Ovaj možda našao u Dream boxu m3u listu koja nije vezana za mac od maga i naravno da mu radi a ovaj drugi pokušava mag listu na mac oa mu neradi... Vi se ponašate kao da ništa drugo ne postoji osim lista vezanih za mac od maga...
Dolazi do nesporazuma tako..
Aaaa, stvarno sam se trudio razumeti ali ne ide dux4.Ili je objasnjenje namerno........nije meni problem ali mnogima ce biti.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Radi baklja na prog dvb
Evo opet... Ma radi baklja svuda u svakom plejeru... Nekužite vi ili neznate... Baklja server radi u bilo kojem plejeru... Problem imaju useri koji su vezani na mac.. Znaći useri za mag... Te makove sto vadite sve je za mag i samo oni imaju problem.. Nađite listu koja je normalna m3u koja nije vezana na mac i radit će u svakom plejeru... Znaći baklja radi svuda a problem imaju liste od baklje koje su predviđene za mag tj mac..
Znaći nemožeš napisati baklja neradi u vlc ili bilo gdje jer to nije istina baklja radi svuda... A useri koji su vezani za mac, koji su za mag e oni nerade.. E sad sto ste se svi navikli samo macove vući e jbg... Macovi su za mag.. Nađite neku ministru, neki dream pa izvucite normalne liste pa da vidiš kako rade svigdje...
Zato i dobijete odg baklja radi svigdje a vi se čudite kako.. Pa lijepo... Znaći pitanje bi trebalo ići ovako..... Dali lista od baklje radi ako izvućem mac od maga pa gledam preko tog mac..
 
Učlanjen(a)
17.11.2019
Poruka
27
E to ti ovisi dali je gleda onaj što je platio... Ako je rijeć o istom macu
Prijatelju ne ovisi od toga
isti mac kod frenda radi isključi se kod mene ne radi
isti softver
nije banirana ni jedna adresa
ubacim u stbemu pro kod mene radi kod njega ne
nije to samo mare daj p...e
 
Učlanjen(a)
28.10.2014
Poruka
21
Da li player ima neku blokadu tako da ne možeš staviti više od 150 listi, tj. mogu postaviti ali gledati mogu samo do 150-te liste
 
Natrag
Top