SF Vip plejer

Učlanjen(a)
19.10.2012
Poruka
1
Pozdrav.
Da li potrebno otpakovati sve rar fajlove sa instalacionog direktorijuma , zato što neke neće da skine ?
 
Učlanjen(a)
25.12.2020
Poruka
129
Pozdrav.
Da li potrebno otpakovati sve rar fajlove sa instalacionog direktorijuma , zato što neke neće da skine ?
Које све? Рапакујете један .zip фајл у један фолдер, нпр. и само покренете Updater да ажурира на задњу верзију (или ако сте већ скинули задњу верзију, само уђете у sfvip.exe фајл) и то је то.
 
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
Sad mi nešto pade na pamet, nisam ranije pitao a i ne videh opcije u plejer. Ako plejer to ne može da radi ili ne postoji polan da se te opcije ubace, objasnite mi koja aplikacija to može i kako.
Hteo bih da snimim na hard disk filmove iz VOB sekcije i tv serije iz TV sekcije. Znači ne streaming nego neka vrsta downloada, da se streaming preusmeri u fajl i da meni ostane to što je inače namenjeno za gledanje uživo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
893
Sad mi nešto pade na pamet, nisam ranije pitao a i ne videh opcije u plejer. Ako plejer to ne može da radi ili ne postoji polan da se te opcije ubace, objasnite mi koja aplikacija to može i kako.
Hteo bih da snimim na hard disk filmove iz VOB sekcije i tv serije iz TV sekcije. Znači ne streaming nego neka vrsta downloada, da se streaming preusmeri u fajl i da meni ostane to što je inače namenjeno za gledanje uživo.
kada pustis film ili seriju idi desni klik na player pa na "Open" i videces opciju "Copy current URL to clipboard", sada mozes da koristis taj link u nekom downloader-u (na primer Xtreme Download Manager) i skines video.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.07.2009
Poruka
16
hvala Sale, pokušaću prvom prilikom.. Inače ti url linkovi da li su trajni ili imaju neko vreme koliko su aktivni a posle mogu da se slikam sa njima?

dopuna: radi! hahaha Sad mogu da skidam filmove iz serije tako što ću ih povući sa stalker portala. Zbogom file hosteri i bittorrenti, buahahaha :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
kada pustis film ili seriju idi desni klik na player pa na "Open" i videces opciju "Copy current URL to clipboard", sada mozes da koristis taj link u nekom downloader-u (na primer Xtreme Download Manager) i skines video.
To radi ok, uspio skinuti film na HDD preko Video DownloadHelpera i sve radi OK film se pleya. :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
naravno da to radi sto se tice voda....takodje ako se zeli snimiti sa zeljenog tv kanala neki film ili bilo sta ima opcija u okviru samog plejera....

1.png4.png3.png
 
Natrag
Top