SF Vip plejer

Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
37
Pokusaj u Settings-Config location da prebacis da config ide na stik, samo ti oznaka paricije stika mora biti ista na oba compa (naprimer F), ili svaki put kad menjas komp da menjas i putanju ka stiku. Probaj, nista te ne kosta.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Nisi razumio.. Znam da je tu, to mi i je problem. Ja bi da je to skupa s plejerom na sticku a ne na računalu.. Kužiš, kad na poslu npr sredim na stiku da samo dođem kući ili bilo gdje, stavim stik, pokrenem plejer iz foldera koji je na stiku da je sve tu.. Kužiš? Da sprema te config postavke u isti folder gdje se i sam nalazi.. Ako je to stik onda da sprema na stik.. To daje velike mogućnosti..
Da i ja bi volio jednu od 50 godina ali baba veli ne,ne
 
Učlanjen(a)
22.03.2011
Poruka
5
Sve pohvale za plejer! Stvarno je odličan.
Mislim da bi bilo korisno, bar se meni tako čini, da bi pored polja za unos MAC adrese, koja je defaultna, bilo i polje gdje se moze dodati vise MAC adresa za određeni portal.
Ideja je da se onda moze birati defaultna MAC adresa za taj portal, da li na desni klik misem na nalogu, ili da se doda nova ikonica "Change default MAC Address" pored "Edit", "Remove".
 
Učlanjen(a)
21.05.2021
Poruka
4
Bonjour tous le monde
on trouve la v1.2.1.59 sur le lien de téléchargement et non pas la v1.2.1.60

210521072644507697.jpg
 
Učlanjen(a)
29.11.2020
Poruka
20
As always, I would like to thank all the contributors for this beautiful program.
I would have two small requests.
@ salezli
1. Is it possible to use Hjson or YAML instead of Json? In this way, we can freely write comments in the accounts configuration file (Accounts.Json).
2. Is it possible for us to select the accounts congiguration file (like AccountsA.Json and AccountsB.Json etc...) when starting the program? So we can use more than one account file [would be optional in the settings].
 
Natrag
Top