SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da li se može postaviti da je isto vidljivo prilikom pokretanja i korištenja liste ovom dijelu playera
zasigurno moze ali ne visim razlog zasto bi to bilo bas toliko vidljivo kao ime liste......nije to toliko vazan podatak jer u principu taj datum trajanja liste ne znaci ama bas nista.....moze lista trajati naprimer do novembra 2021 ako vlasnik panela vidi da su dvoje konektovani na listi sa jednom konekcijom a sto je u velikoj vecini ove mac liste,istog momenta moze ugasiti kao sto se stalno i desava .....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
zavrsavamo pricu o tome.....
Kao sto rekoh moze se to uraditi ali to nikada nismo smatrali kao toliko bitnu informaciju i zato i nije nigde ni stavljena u glavnom prozoru aplikacije.To sto pise nije validno jer svaka lista moze stati kroz dan,dva a moze i kroz pola godine iako joj naprimer pise da traje recomo do 2023...To iskljucivo zavisi od vlasnika panela....Ja sam imao i imam masu listi koje su null .dakle sa neogranicenim rokom trajanja pa su opet stale....imao listu kojoj je validnost do 2038 godine i stala je.....imam listi koje davno istekle a jos rade iako navodno nisu produzene......
koga zamima ta informacija nije tesko da na tastaturi pritisne slovo a i dobice acc info.....


Ashampoo_Snap_2021.05.30_20h14m32s_005_.png

koga zanima kompletan info o strimu pritisnuce slovo i na tastaturi i dobice te podatke.......

Ashampoo_Snap_2021.05.30_20h15m13s_006_.png

ko zeli takav info da mu bude vidljiv neka posto vidi trajnost edituje ime liste i upise sebi.....to je par sekundi....

Ashampoo_Snap_2021.05.30_20h36m44s_008_.pngAshampoo_Snap_2021.05.30_20h38m29s_009_.png

Time zavrsavamo raspravu o tome.....

Ako imate drugih predloga za usavrsavanje samog plejera izvolte....
 
Natrag
Top