SF Vip plejer

Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Sve pohvale na radu i trudu tako nastavite....I posle ovog update player opet nece da pusta neke servere sa cistim ex yu listama.Drugi player pusti tako da nije do mac da napomenem.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Sve pohvale na radu i trudu tako nastavite....I posle ovog update player opet nece da pusta neke servere sa cistim ex yu listama.Drugi player pusti tako da nije do mac da napomenem.

Geoblock ili kakva dodatna zastita koja jos nije implementirana u SFP verovatno. I pitanje da li salezli moze da ukomponira sve moguce zastite u player. Toga je jednostavno previse. Svaki se stiti na svoj nacin zadnja vremena. Nema univerzalnog sistema kao nekada.
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
37
Ne znam sta je u pitanju ali je zaista steta jer je player vrhunski odradjen.Jedini za koji znam da za sada pusta skoro sve je progtv player ali je po meni ovaj sfvip puno bolji kada je preglednost i brzina u pitanju.Nadam se da ce tvorac playera uspeti da to sve dovede u red.Srecno majstori...
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
648
Sve pohvale na radu i trudu tako nastavite....I posle ovog update player opet nece da pusta neke servere sa cistim ex yu listama.Drugi player pusti tako da nije do mac da napomenem.

 
Učlanjen(a)
16.09.2014
Poruka
42
ima li neka fora da se u razlicitim listama odrede favourites kanali koji mogu da se otvaraju direktnim klikom, a ne ulaskom u svaku od lista pa skrolovanje do iznemoglosti?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
ima li neka fora da se u razlicitim listama odrede favourites kanali koji mogu da se otvaraju direktnim klikom, a ne ulaskom u svaku od lista pa skrolovanje do iznemoglosti?
Kad ti je sa lijeve strane lista a gore desno kanal koji je aktivan - u listi držiš malo duže na daljinskom srednje dugme i stavio si ga u favorite - zvjezdica pored kanala.
 
Natrag
Top