SF Vip plejer

VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Imam jedno pitanje, salezli sigurno najbolje zna odgovor:
Da li sfvip plejer vodi računa o privatnosti korisnika?
Pitanje je čudno ali evo da objasnim: Ljudima verovatno nije bitno jer i tako svi koristimo ukradene i procurele liste, mac adrese sa portala koji prodaju uslugu za 5-10 evra mesečno i sve tako
ako neko ima mac adrese za portale koji nisu sa foruma i grupa gde svi dele svima, da li sfvip plejer te adrese prikuplja i obrađuje tj. šalje saletu ili drugim ljudima koji ih posle isto koriste?
Na primer, odlučim se da legalno otvorim nalog na nekom od tih portala čije mac adrese nemilice koristimo. 5-10 evra nije mnogo za tako puno kanala pogotovo ako bih pristup tom nalogu imao samo ja. Nemam mag tvbox ali bih verovatno koristio sfvip plejer i u njega bih upisao podatke dobijene od portala. Da li neko od vas može da mi garantuje da će moj nalog i moja mac adresa do kraja biti samo moja tj. da je plejer neće proslediti dalje ili da se neće pojaviti u javnosti?
mozes slobodno da koristis player sa svojim nalogom zato sto je cist i ne prikuplja naloge. meni ne trebaju nikakve mac address-e je ne gledam tv, takodje kolegama iz vip-a nije potrebno zato sto imaju i previse "legalnih" listi.

v1.2.1.33
 

Prilozi

  • Update_x64.zip
    510 KB · Pregleda: 51
  • Update_x86.zip
    510,1 KB · Pregleda: 25
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam jedno pitanje, salezli sigurno najbolje zna odgovor:
Da li sfvip plejer vodi računa o privatnosti korisnika?
Pitanje je čudno ali evo da objasnim: Ljudima verovatno nije bitno jer i tako svi koristimo ukradene i procurele liste, mac adrese sa portala koji prodaju uslugu za 5-10 evra mesečno i sve tako
ako neko ima mac adrese za portale koji nisu sa foruma i grupa gde svi dele svima, da li sfvip plejer te adrese prikuplja i obrađuje tj. šalje saletu ili drugim ljudima koji ih posle isto koriste?
Na primer, odlučim se da legalno otvorim nalog na nekom od tih portala čije mac adrese nemilice koristimo. 5-10 evra nije mnogo za tako puno kanala pogotovo ako bih pristup tom nalogu imao samo ja. Nemam mag tvbox ali bih verovatno koristio sfvip plejer i u njega bih upisao podatke dobijene od portala. Da li neko od vas može da mi garantuje da će moj nalog i moja mac adresa do kraja biti samo moja tj. da je plejer neće proslediti dalje ili da se neće pojaviti u javnosti?

prijatelju nama netrebaju nicije mac adrese....imamo cele panele pa i to nam netreba.....cim je napravljen ovakav vrhunski plejer onda je logicno da znamo da izvlacimo sta nam god zatreba iz panela raznoraznih.....

inace nama je mac adresa preko glave kao sto vidis.....800 stranica a ovo je mali delic.......7-8 teme

Ashampoo_Snap_2021.01.23_16h07m45s_003_.png

samo jedan post evo danas vidi kako izgleda a ima hiljade i hiljade postova na moru stranica gore sto video....

111.png

mislim da ti je sada jasno,tebi i drugima koji su mozda i pomislili slicno.....

usput imamo i svojih app koje gledamo.....a i svakodnevno stizu nove koje pravimo....

11.png12.png
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
prijatelju nama netrebaju nicije mac adrese....imamo cele panele pa i to nam netreba.....cim je napravljen ovakav vrhunski plejer onda je logicno da znamo da izvlacimo sta nam god zatreba iz panela raznoraznih.....

inace nama je mac adresa preko glave kao sto vidis.....800 stranica a ovo je mali delic.......7-8 teme

Pogledajte prilog 137378

samo jedan post evo danas vidi kako izgleda a ima hiljade i hiljade postova na moru stranica gore sto video....

Pogledajte prilog 137379

mislim da ti je sada jasno,tebi i drugima koji su mozda i pomislili slicno.....

usput imamo i svojih app koje gledamo.....a i svakodnevno stizu nove koje pravimo....

Pogledajte prilog 137380Pogledajte prilog 137381
500.png
 
Učlanjen(a)
13.07.2011
Poruka
8
evo nepukne radi app i nakon update-a
međutim ova zavrzlama oko otvaranja nekih portala ostaje enigma
doista cijenim vaš rad i trud vezano za SFVIP player
lijepo sučelje pregledno lako se manipulira njime i sve pohvale
Doista bi volio da se posvetimo dijelu koji je opisan u par prijašnjih postova kako bi unaprijedili samu aplikaciju jer očito postoji problem
sve poteškoće koje su prijavljene od strane nas par korisnika a vidim da ih se sve više javlja smetaju i kvare dojam o aplikaciji koja to definitivno ne zaslužuje iskreno teško mi padne da koristim neke druge samo da bi otvorio portale na koje smo mi balkanci najviše slabi a upravo su to oni sa programima koji nas najviše zanimaju

ukoliko se ovome netko bude doista želio posvetiti stojim na raspolaganju za svaku pomoć i dijeljenje svojih zapažanja
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
Jel to znaci da je mocnom SFVip playeru malo opala moc, moze li autor malo poraditi na njemu. :(
mvp.conf i trebalo bi da radi i besna i kamion i ostali

Kod:
###################################
#ProtocolSpecificConfiguration#
###################################

[protocol.https]
cache=yes
cache-default=500000#sizeinKB
cache-backbuffer=250000#sizeinKB
cache-secs=100#howmanysecondsofaudio/videotoprefetch
user-agent='VLC/3.0.0-git LibVLC/3.0.0-git'

[protocol.http]
cache=yes
cache-default=500000#sizeinKB
cache-backbuffer=250000#sizeinKB
cache-secs=100#howmanysecondsofaudio/videotoprefetch
user-agent='VLC/3.0.0-git LibVLC/3.0.0-git'
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
655
mvp.conf i trebalo bi da radi i besna i kamion i ostali

Kod:
###################################
#ProtocolSpecificConfiguration#
###################################

[protocol.https]
cache=yes
cache-default=500000#sizeinKB
cache-backbuffer=250000#sizeinKB
cache-secs=100#howmanysecondsofaudio/videotoprefetch
user-agent='VLC/3.0.0-git LibVLC/3.0.0-git'

[protocol.http]
cache=yes
cache-default=500000#sizeinKB
cache-backbuffer=250000#sizeinKB
cache-secs=100#howmanysecondsofaudio/videotoprefetch
user-agent='VLC/3.0.0-git LibVLC/3.0.0-git'
Ako je to rjesenje zasto to autor SFVip playera ne napravi za sve, a ne da svaki pojedinacno ceprka po mvp.conf.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
prijatelju nama netrebaju nicije mac adrese....imamo cele panele pa i to nam netreba.....cim je napravljen ovakav vrhunski plejer onda je logicno da znamo da izvlacimo sta nam god zatreba iz panela raznoraznih.....

inace nama je mac adresa preko glave kao sto vidis.....800 stranica a ovo je mali delic.......7-8 teme

Pogledajte prilog 137378

samo jedan post evo danas vidi kako izgleda a ima hiljade i hiljade postova na moru stranica gore sto video....

Pogledajte prilog 137379

mislim da ti je sada jasno,tebi i drugima koji su mozda i pomislili slicno.....

usput imamo i svojih app koje gledamo.....a i svakodnevno stizu nove koje pravimo....

Pogledajte prilog 137380Pogledajte prilog 137381
Au sta je ovo,jel ovo sa druge planete?:beee:
 
Natrag
Top